Jump to content
Trapzz_Y

PVP Arena

Recommended Posts

Trūko man asmeniškai kūribingumo šiame statinyje, viskas labai lygu, įvairovės 0. Bei šis dizainas mano nuomone visiškai netinka prie Koridoriaus. Kitą kartą manau bandyk kažką derint su Mediena/Akmeniu. Yra tikrai daug kur tobulėti - nesustok. ;)  

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
prieš 4 minutes(-čių), Securno sakė:

Trūko man asmeniškai kūribingumo šiame statinyje, viskas labai lygu, įvairovės 0. Bei šis dizainas mano nuomone visiškai netinka prie Koridoriaus. Kitą kartą manau bandyk kažką derint su Mediena/Akmeniu. Yra tikrai daug kur tobulėti - nesustok. ;)  

Esu pakankamai užsiėmęs, mokykla arba darbas, tad laiko turiu tik naktim miego sąskaita ir tas kūrybingumas išplaukia :D. Bet ši geriau negu nieko.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 15 valandas(-ų), Securno sakė:

Tai ką tu siūlai? Geriau ibo warp pvp kur viskas tuščia ir viena lyguma dykumos? Zjbs ane? P.s Trapzz jie tikrai nedes gaila bet bereikalo statei nes krd jau parduoda :) bet neblogai pasistengei respect. 

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 valandas(-ų), Insidious sakė:

Tai ką tu siūlai? Geriau ibo warp pvp kur viskas tuščia ir viena lyguma dykumos? Zjbs ane? P.s Trapzz jie tikrai nedes gaila bet bereikalo statei nes krd jau parduoda :) bet neblogai pasistengei respect. 

Kalbu apie patį statinį, o ne apie ką kitą... Geriau ar ne, tokio statinio tikrai nemanau kad keltų į šį world'ą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 minutes(-čių), Securno sakė:

Kalbu apie patį statinį, o ne apie ką kitą... Geriau ar ne, tokio statinio tikrai nemanau kad keltų į šį world'ą.

Bet vis geriau nei tuščias warp pvp be nk. 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti