Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
sandrute
2
fant0zy
3
kane
4
juliankaa
5
pofka_gaming
6
syhol
7
tomas963
8
senas_krienas
9
th3lukass_
10
little
11
samantte
12
trild
13
topsport
14
afteris
15
lasara
16
lasara69
17
medis
18
lakkel
19
foron
20
aidasltu
21
lamerubis
22
zmod2
23
pamela
24
fraxxio
25
pvplietuvis
26
russiagrape
27
bycia
28
papaja147
29
real
30
modunaslol
31
_a4g
32
donatukas
33
juodaslokysltu
34
haxoz
35
samsungman
36
palibomu
37
saimonas420
38
kabliuks
39
noob_gamer
40
lemosa
41
beutgurl
42
pulguita20002
43
lapis
44
palibomuseni
45
likior
46
mrbrodanik
47
trofejus
48
craftkratsltu
49
auguste
50
marshmellowfp
51
mineboy8
52
pagiezakiller
53
lasara699
54
astroant
55
hdkg
56
wcde321
57
jakeniuhs
58
pigbotman
59
endeboy123456lt

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

59 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 71

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

meinis

Discord administratoriaus rinkimai

Recommended Posts

Sveiki, skelbiama atranka į discord administratoriaus vietą.

Svarbu!

• Jei nesate įsitikinęs ar turėsit laiko šioms pareigoms ir jei nesate įsitikinęs, kad sugebėsit susidoroti su jomis, prašau pataupykit savo bei mūsų laiką ir net nepildykit.
  • Šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“.
  • Parašę anketą, daugiau jos neredaguokit.
  • Draudžiama freepostinti ar klausinėti dėl anketos šitoje temoje, jei turite klausimą dėl anketos, parašykit man forume žinutę.
  • Privaloma užpildyti visus punktus.
  • Privaloma laikytis forumo taisyklių.
  • Rinkimų trukmė - 1 mėnesis (Priklausys nuo dalyvių skaičiaus).

Anketa

• Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?:
  • Koks yra jūsų amžius?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?:
  • Ar turite patirties tokiame darbe?:
  • Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?:
  • Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?:
  • Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?:
  • Kaip dažnai lankotės discord serveryje?
  • Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?:
  • Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?:
  • Jūsų kontaktai (Discord):

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: Kjute

Koks yra jūsų amžius?: 16

Trumpai papasakokite apie save?: Esu mergina, vardu Evelina, koridoriuje žaidžiu 5 metus. Esu buvusi Chat Moderatorių direktorė (Lynnsiee), taipogi kelis kartus CM ir SCM.

Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Kaip ir visi manau, tiesiog norisi turėti daugiau veiklos koridoriaus serveryje ir discord kanale, pateikti įdėjų, jog žaidėjams būtų smagiau praleisti laiką.

Ar turite patirties tokiame darbe?: Turiu, esu seniau prižiūrėjusi koridoriaus discord’o kanalą.

Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Galbūt įdomesnių rolių, šiuo metu yra atmestinai dalinamos Senbuvių rolės, tai ir tai reikėtų sutvarkyti, o plačiau apie įdėjas papasakosiu jei pateksiu į Discord Administratorius.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Nesu.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Esu prieš 3 metus galbūt, kai žaidžiau su Tresayar nick.

Kaip dažnai lankotės discord serveryje? Būnu beveik visą laiką, per tel pastebiu iškarto rašomas žinutes.

Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?:  Taip, jau 5 metus.

Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 1491

Jūsų kontaktai (Discord): Kjute#5463

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Anketa

• Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: Aurafas
  • Koks yra jūsų amžius?: 16 metų.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Aurimas, esu iš žemaitijos - Plungės. Esu draugiškas, linksmas jaunuolis. Kadangi karantinas, tai laiką pagrinde leidžiu namuose ir turiu daug laisvo laiko.
  • Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Dėl to, nes discorde praleidžiu daug laiko, naudoju tiek kompiuteryje, tiek telefone. Dabar discord kanale yra žymiai didesnis aktyvumas nei seniau, todėl ir pastangų reikia įdėti daugiau, o tai sugebėčiau padaryti. Dabar esu prižiūrėtojas, tačiau man ne problema atlikti dvi pareigas vienu metu.
  • Ar turite patirties tokiame darbe?: Taip, kadangi esu šio discord kanalo įkūrėjas, net dabartinė discord nuotrauka yra mano daryta :D Kituose projektuose taip pat esu buvęs ir esamas dc moderatorius kaip Youtuberio Prefis ir kituose nemažuose (100-2500 naudotojų).
  • Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Palaikyčiau deramą tvarką, aišku nebūtų kaip kokiam sugriežtintam režime. Galbūt aktyvumui padidinti kurčiau įvairius eventus, kurių prizai būtų serverio item'ai, pinigai ir pan.. Dar čia klausimas ar tapsiu, nenoriu prisišnekėt;D
  • Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Discord kanale ne.
  • Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Labai seniai, prieš tampant administracijos dalimi.
  • Kaip dažnai lankotės discord serveryje? Kiekvieną dieną.
  • Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo 2014-2015m. pabaigos, tiksliai nepamenu. (nirro11)
  • Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 2598
  • Jūsų kontaktai (Discord): ᗩurafas#2226
Redaguota nario Aurafas

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: c4tmom

Koks yra jūsų amžius?: 17

Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė :D, esu iš Alytaus. Laisvalaikiui mėgstu sportuoti, taip pat turiu hobį fotografuoti gamtą, žmones. Šiuo metu mokausi C++ kalbos. Taip pat neblogai galiu susikalbėti ispaniškai, kadangi nemažai laiko jau mokausi ispanų kalbos.

Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Norėtųsi save išbandyti aukštesnėse pareigose, kadangi šiuo metu esu dabartinė koridoriaus discord moderatorė. Taip pat turiu daug patirties su discord.

Ar turite patirties tokiame darbe?: Taip, šiuo metu prižiūriu koridoriaus discord. 

Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Galbūt daugiau kategorijų, Pvz: giveaway, (kad žmonės galėtų dovanoti savo nereikalingus res,item ir t.t) apklausa, (jog žaidėjai galėtų deti reaction ir nubalsuoti dėl kokio nors klausimo, ar serverio atnaujinimo). (Turiu ir daugiau idėjų kategorijų, bet pasiliksiu sau kad konkurentai nepavogtų🤭😁). Taip pat manau būtų neprošal daugiau rolių sukurti, kurias būtų galima gauti už kokius nors nuopelnus, event laimėjimus t.t..

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Nesu.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Nesu.

Kaip dažnai lankotės discord serveryje? 24/7

Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Taip

Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?:  1968xp

Jūsų kontaktai (Discord): 𝓒𝓱𝓲𝓬𝓴𝓮𝓷 𝓝𝓾𝓰𝓰𝓮𝓽#0952

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: Omomy

Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprasta mergina, mokausi gimnazijoje, mėgstu palošt minecraft'a, pakalbėt su draugais discorde. Stengiuosi būti draugiška, padėti kitiems.

Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Nes discord'e praleidžiu gana daug laiko, tiek pc, tiek telefone. Koridoriaus discorde būnu dažniausiai, dėl ko ir noriu tapti discord moderatore.

Ar turite patirties tokiame darbe?: Ne, tačiau greitai mokausi. :)

Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Palaikyčiau tvarka, stebečiau, kas vyksta discorde, ar žaidėjai(nariai) nenusižengia.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Ne.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: 2014 metais esu gavusi ban už free mute.

Kaip dažnai lankotės discord serveryje?Kiekviena diena po kelias valandas. Taip pat pataginus galiu bet kada atrašyti, nes discord, kaip minėjau, turiu ir telefone.

Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo 2013-2014.

Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 2798, kadangi buvo back up.

Jūsų kontaktai (Discord): Omomy #3928

Redaguota nario Omomy
Anketos pildymas

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: liudvix

Koks yra jūsų amžius?: 16

Trumpai papasakokite apie save?: Na, tai mano vardas yra Liudvikas, esu iš Klaipėdos, man yra 16 metų, mėgstu sportuoti ar būti su draugais, bet kadangi dabar virusas tai sėdžiu namie ir žaidžiu kompiuterinius žaidimus kaip; CS:GO, GTA5, FiveM ir kartais Minecraft'ą

Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Nusimanau apie discord'ą, esu keletai serverių buvęs Discord Prižiūrėtojas ir esu daug ką pakeitęs, visiem administratoriam patiko mano darbai ir manau jog galėčiau kažką naujo padaryti ir Koridorius discord serveryje. Taip pat ir kūriu discord bot for fun. Esu patyręs su dauguma discord botų. Patys pagrindiniai yra; Mee6, rythm, carl-bot, serverstats

Ar turite patirties tokiame darbe?: Kaip ir minėjau turiu nes esu daręs keletai serverių atnaujinimų

Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Šiaip kol kas nežinau, bet žiūrint pagal darbatine situaciją aš ją pakeisčiau štai kaip bet tapus discord administratoriumi kiltu didesne motyvacija galvoti visokias idėjas:
Padaryčiau jog kanalus atskirtu su "----------------------------" ženklais
padaryčiau bendra pokalbių kanalą Senbuviam

Aktyviai žiūrėčiau idėjas, žaidėjų pasiūlymus bei jų veiksmus
Išimčiau kanalą :pagalba su discord" nes ji išviso nereikalinga ir niekas nesinaudoja tuo
Sukurčiau NSFW kanalą (pasiklausus admino)
sukurčiau rolę "Memeris" arba "Meme", šia rolę galima gauti jei aktyviai dalyvauji 'memes' kanale

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Nesu

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Nesu

Kaip dažnai lankotės discord serveryje? 24/7 t.y. galiu prisijungti belekada

Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo preitų metų

Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?:728 ir kils

Jūsų kontaktai (Discord): Liudvi$69#9333

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: Tvajamoce

Koks yra jūsų amžius?: 16 metų.

Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas,aktyvus šios bendruomenės narys,mėgstantis padėti žmogus,mielas,bei bendraujantis,su manim nebus liūdna,visada esu su nuotaika,mokausi Gimnazijos mokykloje. Mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus,minecraft`as pradeda atsibosti,bet prie Discord`o visada būtų laiko.

Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?:  Esu aktyvus Discord narys,kuris ateina paplepėti su kitais žaidėjais,kai kurie žmonės tyčia ateina,šneka nesąmonės,įžeidinėja žaidėjus,pučia į mikrafoną,norisi tokius žaidėjus arba "Disconnect" arba tiesiog "Mute",gal būt po šio įvykio jie supras,kad kažką ne taip padarė ir pnš,pamatęs kokios nesąmonės vyksta šiame Discord serveryje,tikrai norėčiau tai sulaikyti,bei tapti Discord Administratorius,pastebėjęs,kad Muzikos BOT,labai dažnai neveikia,tai su manim tokių problemų nebus,bus iškarto sutvarkytas,kaip žaidėjai pareikalaus.

Ar turite patirties tokiame darbe?: Taip,esu šiuo metu Moderatorius vieno Discord serverio kuriame yra apie 700 žaidėjų,todėl moku atlikti savo pareigas be problemų,ir be priekaištų.

Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Kol kas kaip ir nieko,bet ateityje smarkiai žiūrėsiu į kokius nors pasikeitimus ir pnš,

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Nesu.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Taip,bet nekaišiokime Minecraft serverio,bei discord.

Kaip dažnai lankotės discord serveryje? Kiekviena dieną.

Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Taip,nuo 2014-2015.

Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?:  3671.

Jūsų kontaktai (Discord): og#9757

Redaguota nario Tvajamoce
-Tvajamoce

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?:  Tadassi

Trumpai papasakokite apie save?:  Pradėkime nuo to jog mano vardas yra Tadas. Šiuo metu esu dirbantis žmogus galima sakyti arba ne... Šnekant apie mano charakterį, tai esu gan protaujantis ir mąstantis žmogus, kai esu nusiteikes darbams ar į juos įsinėres. Būna tokios dienos, kai peržengiu tam tikras ribas bet su laiku viskas susitvarko, kaip sakant iš klaidų mokomės. Ir aišku kaip gi be humuro jausmo, tai taip esu gan kartais linksmas bet kartais esu ir rimtas žmogus su darbais kaip mynėjau. Toliau kalbant apie save, tai norėčiau pasakyti apie mano, savo pramogas kokios jos yra ar ką tiesiog veikiu laisvadieniais, tai galiu pasakyti jog nesu jau tiek įlindes į kompiuterį ( ną aišku prie minecraft ir discord prisėdžiu, kad ir kas bebūtu ) bet taip pat ir išeinantis į lauką pabūti su pažįstamais praleisti gerą laiką ar taip kažką paveikus be kompiuterio ypač kai pagrindinis kompiuteris dabar sėdi šiukšledėžėj.

Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Visu pirma pradėsiu nuo to jog esu statytojas ir neturiu gan daug darbo kaip statytojas ( ną aišku kartais patingiu ties tuom.. ), tai ką turiu galvoje, jog ieškau dar kokių pareigų kur duotu man daugiau darbo ir pagalvojus taip rimtai, tai manau Disc. administratorius duotu gan darbo man kalbant iš patirties aišku ne iš šio serverio patirties bet iš kitų. Tai būtu viena iš mano priežasčių kodėl norėčiau tapti Disc. administratoriumi. Kalbant apie kitas priežastys kodėl būtent noriu tapti, tai gal dėl to jog reikėtu normalaus ir išmanančio žmogaus ties šiuo postu arba tiesiog jog esu prisirišes prie discord tvarkymo ir kitų dalykų.

Ar turite patirties tokiame darbe?: Taip, nes pats turėjau discord serverį kuriame lankėsi 425~ žmonių ir dar pora draugų serveriuose kur lankydavosi po 1.000 - 2.000 žmonių.

Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Pirma pasakysiu jog esu gan linkęs ties discord bot'ų kurimo ir gan jau patyręs ties šių dalykų, tai nurėtusi man į šį serverį ties bot'ais kažką naujo sukurti ar tiesiog sukurti officialų koridoriaus discord bot'ą kur rodytu visa informacija apie serverį ir jo dabartinę būsena, taip pat paįvairinčiau boto sistemas kurios suteiktu aktyvumo žmonėms ir kt boto funkcijų kurios būtu skirtos praleisti gerą laiką su kitais žmonėmis. Taip pat skirčiau ir pora discord serveryje kaip minecraft mini žaidimelius. O taip tai kalbant gal net nebereikėtu imti angliškų discord botų į serverį, o tiesiog sukurti 1 botą kuris atliktu visų botų funkcijas. Toliau kalbant apie discord serverius paįvairinčiau žmonių roles gal net sujungiant tai su kokiu boto žaidimeliu kur būtu galima gauti tam tikras roles ar tiesiog įvairių rolių ( Ties rolių turiu gan gerą idėją bet čia nerašysiu. ). Na o toliau viskas ateis su laiku, jei norės moderatorius sužinoti daugiau idėjų iš manęs parašysiu į asm dėžute.

Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Yra tekę gauti 1 įspėjimą už bereikalinį skelbimą bet taip, tai kažkokių mute, ban nėra tekę.

Kaip dažnai lankotės discord serveryje? Kiekvieną dieną esu prisijunges po kelias valandas ( 4-5h ).

Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Nesu gan senas žaidėjas, prisijungiau tik prieš 5~ mėnesius, bet yra tekę žaisti prieš pora metų keletą dienų, ar taip tiesiog per metus seniau užsukdavau pora kartų aplankyti senus gerus draugus.

Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 1510~

Jūsų kontaktai (Discord): Tadassi.#8222

Atsiprašau už gram. klaidas jei tokių padariau.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Atranka stabdoma. Sveikinimai tapus discord administratoriumi @Tadassi, administracija susisieks su tavimi. Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.