Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
zx9008
2
cmd
3
senas_krienas
4
woxer
5
aiehh
6
callinas
7
sanchezas
8
johnnyb1988
9
lifeee
10
nepramusinek
11
qy
12
camora
13
martell69
14
tomas369
15
aidasltu
16
theramke
17
trill
18
callinas1337
19
elite_x_don
20
selkez
21
dzomka
22
smug
23
wj2p
24
miuzore

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

24 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 25

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Adamsas1

Prižiurėtojas

Recommended Posts

Sveiki,manyčiau būtina reik užvet tokią temą.Kadangi gan dažnai būnu serve pastebiu, kad truksta Prižiurėtojų.

Serveryje dažniausiai matome Aurafa, o kiti prižiurėtojai lankosi tikrai rečiau.

Todėl mano manymų reikėtų išrinkti bent 1 Prižiurėtoją kuris yra aktyvus serveryje, kuris tikrai nežiurėtų į šias pareigas atsainiai.

Pirmas dalykas kodėl jo reik??? : Nes mes visi gan dažnai pastebim, kad PvP nėra taip prižiurima kaip turėtų būt.Karts  nuo karto išbėgdamas į PvP žaidėjas pastebi, kad PvP dažnai bėgioja kitas žaidėjas su Bhopu ar ta pačia aura.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Arba tiesiog neaktyvius išmetyt ir surinkt naujus.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jeigu ne skiltis ,,žaidėjų nusiskundimai" išvis prastas vaizdelis būtų. Matome dažniausiai Aurafą, o jis pats čytus naudoja...

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Tipo aš tai būčiau už,kad išmesti neaktyvius tokius,kaip katyusha ir pnš,ir išrinkti normalų prižiūrėtoją.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
1 hour ago, Tvajamoce rašė:

Tipo aš tai būčiau už,kad išmesti neaktyvius tokius,kaip katyusha ir pnš,ir išrinkti normalų prižiūrėtoją.

Manau, kad c4tmomm dar gan aktyvi, bet irgi retai matoma

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Pritariu. Serverio prižiūrėtojams (nesakau, kad visiems) tikrai trūksta aktyvumo.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 2 valandos(-ų), Adamsas1 rašė:

Manau, kad c4tmomm dar gan aktyvi, bet irgi retai matoma

Pritariu, kad aktyvumas suprastėjęs mano, bet bandau taisytis šitą klaidą!:) Tikrai stengsiuosi aktyvesnė būti.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 4 valandos(-ų), Tvajamoce rašė:

Esu pranešęs savininkui, jog šiuo metu būsiu neaktyvus, tad kitą kartą nežinant galėtum ir nekišt nosies ten, kur nežinai tikslumos.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 1 valanda, c4tmomm rašė:

Pritariu, kad aktyvumas suprastėjęs mano, bet bandau taisytis šitą klaidą!:) Tikrai stengsiuosi aktyvesnė būti.

Tikėkimės :D

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 41 minutes(-ių), kaTyusHa rašė:

Esu pranešęs savininkui, jog šiuo metu būsiu neaktyvus, tad kitą kartą nežinant galėtum ir nekišt nosies ten, kur nežinai tikslumos.

Tipo ką žinau visa wipe neaktyvumas,zjbs

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 11 minutes(-ių), Tvajamoce rašė:

Tipo ką žinau visa wipe neaktyvumas,zjbs

Visą wipe? Nuo praeitos savaitės neturiu laiko, kokį dar visą wipe? Ką tu čia nori įrodyt pats žinodamas tiesą.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 21 minutes(-ių), kaTyusHa rašė:

Visą wipe? Nuo praeitos savaitės neturiu laiko, kokį dar visą wipe? Ką tu čia nori įrodyt pats žinodamas tiesą.

15d tavęs kokia nėra on,o pasakyk,kada paskutinį kartą buvai rimtai pradėjęs žaisti? Turiu omenį kada buvai susitvarkęs visą aktyvumą ir panašiai? Pabūdavai 3-4 dienas ir vėl kažkur išnykdavai.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Galėtų kas nors warp pvp pasedėt, kad nereiktų laukti kol cheateriukas atsijungs :) Neįmanoma eit PvP be 10 valandos vakaro :)

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Tai jo dabar keli neaktyvus, vienas ten su cytais graudu :D:D

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)
Prieš 23 valandos(-ų), kaTyusHa rašė:

Nesmeriu tavęs, niekam nepritariu, bet man irgi ta patį sake. Kodėl tu dar laikai pareigas jeigu negali skirti laiko jam? Tipo tu pats matai kad Aurafą GALI išmesti iš prižiūrėtojų, tu išvis nerodai aktyvumo, nesu tavęs matęs nei karto, gal kokius 2, nemanau kad 1 prižiūrėtojas galėtu susitvarkyti su visu serveriu. 

Redaguota nario liudvix

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jojo reiketu daug ka perinkti, bet klausimas ar jie to patys nori...

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Čia pagal aktyvumą nieko nereik daryti mano manymu, paprastus rinkimus reikia leisti pasireikšti žaidėjams kurie tikrai yra nusipelnę yra. Nevadovaukit kad reik aktyvumo, visi turim savo gyvenima ir negalim skirti visą diena serveriui, darbai t.t namų darbai.

159fd9763042aad2e3250bac1bc78835746.png

Redaguota nario Goga

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Visi kaip sakoma turime gyvenimą ir už minecraft pasaulio, kaip ir vienas žmogus jau minėjo. Ne visi gali prisijungti visai dienai, turime tai suprasti. Dabar, jau galima sakyti vasara, vis daugiau laiko praleisime su draugais. Manau, serverio savininkai galėtų padaryti atrankas forume, žaidėjai norės pasireikšti dėl šių pareigų, tai manau būtų teisingiausia. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite