Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
fant0zy
2
senas_krienas
3
janina
4
knuff_afk
5
kazariens
6
elio

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

6 iš 130 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 45

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Tvajamoce

Chat Moderatoriaus nick: Omomy

Kuo Chat Moderatorius nusikalto?: free mute ką žinau,jokios pagalbos jūs čia man nesuteikėt,parašiau,kad jūsų chat mod čytina,net nepasakėt kur kreiptis ir ką,galų gale užtildėt  60 minučių,už tai,kad jus pavadinau "lopais",nes nesuteikėt man pagalbos,jūs turit konsultuot žmones.kur kreiptis,ką daryti ir pnš tokioj situacijoj,ačiū debilai.

Įrodymai (BŪTINA tik nuotrauka):  RXy99C0.png

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nu ką žinau ar derėtų tildyt už tokius dalykus kaip "lopai",už tai,kad nesuteikėte pagalbos,o,kad  tildyti tai pirma,ane? 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Pats prisidirbi, po to rašai free papeikimus. Dar po tavo užtildymo prasidėjo įžeidinėjimai man iš tavo draugų. Nu nežinau, vėl free papeikimą parašei. Negi pats nesupranti, ką prisidirbi?Ir dar papeikimo gale parašei ''ačiū debilai''. Nice, išlavintas bendravimas, 10/10.  Kam keisti nicką, jei paprasčiausiai gali per savo tikrą nickname parašyt, kad cmd cheatina? Po šito atsakymo į jokius tavo komentarus neatsakysiu, nes visada sugebi išversti kitaip. Nepamirškim kaip vakar kabinėjaisi prie Marijaus.

įrodymai:

https://imgur.com/a/FkQT9x2

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 1 valanda, Omomy rašė:

Pats prisidirbi, po to rašai free papeikimus. Dar po tavo užtildymo prasidėjo įžeidinėjimai man iš tavo draugų. Nu nežinau, vėl free papeikimą parašei. Negi pats nesupranti, ką prisidirbi?Ir dar papeikimo gale parašei ''ačiū debilai''. Nice, išlavintas bendravimas, 10/10.  Kam keisti nicką, jei paprasčiausiai gali per savo tikrą nickname parašyt, kad cmd cheatina? Po šito atsakymo į jokius tavo komentarus neatsakysiu, nes visada sugebi išversti kitaip. Nepamirškim kaip vakar kabinėjaisi prie Marijaus.

įrodymai:

https://imgur.com/a/FkQT9x2

tai kam čia išsipisinėt,ir neatsakyt į pagalbą mano? Prie ko čia skelbimai,jeigu aš buvau tuo metu užtildytas? 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 17 minutes(-ių), Tvajamoce rašė:

P.s Lopas nėra įžeidimas jeigu nežinojote panele.

Argi tikrai ponas Einardai?

https://prnt.sc/sffwwi  O, paaiškinkite kodėl būten gavau mute jus pavadines lopu? 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 8 minutes(-ių), Skeltr rašė:

Argi tikrai ponas Einardai?

https://prnt.sc/sffwwi  O, paaiškinkite kodėl būten gavau mute jus pavadines lopu? 

Nes buvo kreipinys nukreiptas tiesiai į manę, + pasikartojantis 2 kartus, tai,kad vaikuti Ugniau,nefreepostinkite.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 1 minute, Tvajamoce rašė:

Nes buvo kreipinys nukreiptas tiesiai į manę, + pasikartojantis 2 kartus, tai,kad vaikuti Ugniau,nefreepostinkite.

;DD kreipinys tiesiai ne į tave? matomai smegenis peršalusios na aš čia nesikišiu nes taisyklėse lygtais parašyta jog negalima kištis sėkmės keliant omomy į foruma..

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 1 minute, Skeltr rašė:

;DD kreipinys tiesiai ne į tave? matomai smegenis peršalusios na aš čia nesikišiu nes taisyklėse lygtais parašyta jog negalima kištis sėkmės keliant omomy į foruma..

Tu supranti ką pats rašai 12 metų vaike? Nueik į lauką pabūsi,grynu oru pakvėpuosi,nes tau nuo to minecraft`o vpš varžteliai atsisukinėja, dar kartą paminiu,kad kreipinys buvo nukreiptas tiesiai į mane.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Ką tik, Tvajamoce rašė:

Tu supranti ką pats rašai 12 metų vaike? Nueik į lauką pabūsi,grynu oru pakvėpuosi,nes tau nuo to minecraft`o vpš varžteliai atsisukinėja, dar kartą paminiu,kad kreipinys buvo nukreiptas tiesiai į mane.

Rage ;Ddd realiai metais nedaug skiremies 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Gana čia kovų. Ši tema yra skirta tik papeikimui bei papeikimo atsakymui.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Ką tik, Skeltr rašė:

Rage ;Ddd realiai metais nedaug skiremies 

Nu,jo nedaug tik 4,kas čia yra,sakei jau dingsti iš čia,ir nebe rašysi,tai valink.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Ką tik, Omomy rašė:

Gana čia kovų. Ši tema yra skirta tik papeikimui bei papeikimo atsakymui.

Bent vieną kartą su tavim sutinku.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Papeikimas atmestas. Visų pirmą buvai senbuvis bei tikrai žinojai ką daryti. Bei buvai pateikęs klaidingą situaciją, nes xray neduoda jokios įtakos ant pvp. Lopas turi daug skirtingų reikšmių, tai pat ir iš blogosios pusės turi, o normalia reikšmę nelabai pavyksta traktuoti, nes pričiom ta situaciją ir kelnių lopai?

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.