Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
krooss

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

1 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 15

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Krabas

Krabas nebenori i joki cm

Recommended Posts

Paskelbta (redaguota)

1.Jūsų nick žaidime:Krabas

2.Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:354

3.Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16

4.Trumpai papasakokite apie save?:Esu geranoriškas , draugiškas, ir begalo mėgstantis tvarką žmogus. Savo laisvą laiką leidžiu žaisdamas žaidimus, tačiau daugiausiai laiko praleidžiu šiame serveryje. Nenoriu labai išsiplėst, manau mano pliusus ir minusus su laiku pamatysit patys. Per daug neišsiplėsiu potencialą matysit patys ir nepaisant to  esu serverio senbuvis.

5.Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Mėgstu padėt žmonėms su jais pabendraut , šiame projekte žaidžiu gan ilgą laiką , ir visas taisykles žinau nuo A-Z.

6.Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? įspėju daug kartų jei nereaguoja naudoju komanda PVZ: užtildyti Krabas 30 keiksmai jei po laiko jis vėl nenustoja keiktis aš jam vietoj 30min uždedu 60min.

7.Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? :duosiu 1 įspėjima jei nustos nieko nedarysiu ,bet jei nenustos tiesiog vėl gi panaudosiu /uztildyti komanda.

8.Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? :reklamuoti galima 7 sms jei peržengia 7 sms tada naudonu /užtildyti, kai 4sms nieko .

9.Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Jei res apgaule patikrinu ir pranešu SCM arba Priž, pasidarau irodimus, jeigu ju nėra keliu i foruma.

10.Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ?Nes neturėdamas įrodymu ,kad tu užtildei už flood ar pnš tiesiog rizikuoji prarasti savo cm pareigas

Redaguota nario Krabas

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Prieš 6 valandos(-ų), Krabas rašė:

Jeigu bana gavau nereiskia kad reikia det -rep ;)

nu tai kad prisičytinai, nebutum pajunges dar buvo šansų. ;) 

Redaguota nario Afteris

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite