Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 8

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Donatas

Bandomujų Prižiūrėtojų atranka

Recommended Posts

Sveiki, taigi atėjo tas metas kai mūsų serveriui reikia gerokai didesnės priežiūros nei šiuo metu,

Rinksime viena prižiūrėtoja.

Taigi perspėju atsižvelgsime tik į gana rimtas anketas o ne į tokias kurias parašome per 5min ir mažiau.

Būsite atsakingas (–a) už:

Tvarką serveryje.
Skundų tikrinimą.
Turėsite komandas /tempban /uztildyti /attildyti /cm scam, /uztildyti admin ispeti, /prefix patvirtinti, bei /kit scm.
Reikalavimai

BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE!

NAUDOTI DISCORD, FACEBOOK platformas! (būtina.)

Privalote laikytis visų projekto taisyklių.
Anketa

• Jūsų nick žaidime:
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Kiek laiko žaidžiate jau serveryje?
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Papasakokite apie savo charakterį:
  • Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama):
  • Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):
  • Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:
  • Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:
  • Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?:
  • Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:
  • Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:
  • Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:
  • Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):

Situacijos

• Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:
  • Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:
  • Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:
  • Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:
  • Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:

ANKETU KOPIJAVIMAS - GRIEŽTAI DRAUDŽIAMAS

Atrankos laiko - neterminuoju kai vyks rinkimai, tema bus užrakinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Paskelbta (redaguota)

Jūsų nick žaidime: Mantas7

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:704

Kiek Jums metų (nemeluokite)?:18

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje?:Nuo 2012 metų

Trumpai papasakokite apie save?:Esu Mantas iš šilutės, gyvenu Anglijoje jau 5 metus, laisvalaikiu mėgstu apsilankyti salėje. parūkyti žalio ir gerti su draugais.

Papasakokite apie savo charakterį: Esu draugiškas, pašnekantis, kontroliojantis, bei išlieku ramus rimtuose situacijose. Jeigu esu užsibriežęs tikslą aš būtinai jį įgyvendinsiu ankščiau ar vėliau. 

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip, turiu patirtės prižiūrėtojo pareigose kituose projektose  todėl 'Free banu' nebūtu 

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): 6-9 valandos per diena 3-4 iš jų žaidžiu

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):Taip

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Kaip atsakingas pareigas kuriose negalima būti aplaidžiam.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:Priklauso nuo įžeidimo ir situacijos jeigu nepiktybiškai įspėju ir toliau tęsiu darbą, o jeigu piktybiškai užtildau valandai už administracijos negerbimą

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?:Vėl gi priklauso nuo situacijos, jei chat moderatorius daro tai piktybiškai, užtildysiu jį už administracijos negerbimą ir nusiūsiu Chat moderatorių direktoriui arba įkelsiu į chat moderatoriaus nusiskundimus

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:Taip buvau prižiūrėtojas dviejose nenusisekusiuose projektose.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Neslėpsiu viena iš priežasčių yra Prižiūrėtojo statusas, bet aš taipogi noriu palengvinti kitų komandos narių darbą ir duoti žaidėjams malonumą žaisti serveryje nubausdamas palengvinančias programas naudojančius žaidėjus.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:Taip +- mėnesį laiko.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Turiu daug idėju kaip padaryti serverį geresnį kurias galiu įgivendinti turėdamas Prižiūrėtojo statusą.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:Jei jis vidurį kovos įsijungsiu filmavimo programą surinksiu įrodymus, duosiu 10 sekundžių palikti pvp areną ir tada užblokuosiu 21-nai dienai.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:Tai taipogi priklauso nuo situacijos, jeigu žaidėjas kalbasi tarpusavį su kitu žaidėju ignoruosiu ir tęsiu darbą, bet jeigu jis kviečia kitus žaidėjus į kitą serverį aš jį užtildysiu valandai bet perspėjimo.

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:Pirmiausia įsitikinsiu ar tai tikrai netinkamas užtildymas jei taip tam žaidėjui kuris netinkamai užtildė žaidėją duosiu ispėjima su /uztildyti admin ispeti ir atitildau nukentėjusį žaidėją.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Nedvejodamas pranešiu savininkui ir blokuoju visus žaidėjus išnaudojančius tą bugą

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:Stebiu tą žaidėją ir tęsiu savo darbą,, jeigu reklama kartojasi 7 kartus užtildysiu 10-čiai minučių už flood.

Redaguota nario Mantas7

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Anketa

Jūsų nick žaidime: Kjute

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1455

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? Serveryje žaidžiu jau apie 5-6 metus.

Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Evelina. Esu iš nedidelio miestelio, nėra labai daug veiklos jame, todėl dažnai savo laisvą laiką praleidžiu žaisdama koridoriuje.

Papasakokite apie savo charakterį: Išties esu draugiška su tais, kurie draugiški su manimi. Su visais elgiuosi taip pat, kaip jie su manimi. Niekam nieko blogo nelinkiu. Nebijau nieko pasakyti prie žmogaus akių.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Po wipe padarymo, esu išties labai aktyvi. Žaidžiu vos ne visą dieną. Atsijungiu tik retkarčiais ir neilgam.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Esu, prieš galbūt 3-4 metus, bet nesu nei kartą bausta būdama pareigose.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?: Mano manymu tai yra labai atsakingos pareigos šiame projekte. Turėdama šias pareigas, aš būčiau atsakinga už kitų žaidimą, blokuodama tokius nusižengėlius kaip cheaterius, apgavikus ir kt.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Užtildau žaidėją 60 min. už „Administracijos negerbimą“. Taipogi pasidarau įrodymus.

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Visiems taisyklės vienodos. Visų pirma – užtildyčiau Chat Moderatorių 60 min. už „Administracijos Negerbimą“ Nerašyčiau skundo forume už netinkamą elgėsį, o tiesiog praneščiau Chat Moderatorių Direktoriui.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Neturiu.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Nesu niekad buvusi šiose pareigose, žinoma norisi išbandyti kažką naujo būtent šiame projekte. Yra noras labiau prisidėti prie serverio gerovės.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Esu buvusi CM – 5 kartus, SCM – 3 kartus. Taipogi esu buvusi Chat Moderatorių Direktorė 3-4 mėn. 2019 metais. Pareigose nesu išbuvusi mažiau nei mėnesį. Šiuo metu irgi esu pareigose apie 3 mėn.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Kadangi serveryje esu labai aktyvi, manau greitu metu nebebus veiklos, galėčiau rengti event'us ar kažką panašaus.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Pirmiausia įsijungsiu filmavimo programą, pasitikrinsiu ar viskas veikia. Tada įsijungsiu [/vanish] (jei bus tokia komanda suteikta), kad manęs nematytų ir pradėsiu filmuoti. Kai turėsiu įrodymus, jeigu žaidėjas bus pvp arenoje 2-3 kartus parašysiu jam privačia žinute [/msg], kad turi 10 sekundžių  palikti pvp areną ir tada žaidėją užblokuosiu. (/tempban [nick] 21d Cheat naudojimas).

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Pasidarysiu įrodymus ir įspėsiu žaidėją privačia žinute [/msg], jog nereklamuotų. Jeigu į mano įspėjimą nekreips dėmesio ir toliau reklamuos, tada užblokuosiu žaidėją BAN+BANIP (jeigu turėsiu tokias komandas) už reklamą (/tempban [nick] 12mo Reklama).

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Pirmiausia informuosiu skundžiamą žaidėją, jog jis pateiktų įrodymus po skundu. Jeigu įrodymai geri ir užtildymas buvo teisingas - skundą tiesiog atmesiu. Tačiau jeigu ištikrųjų buvo netinkamas užtildymas, žaidėją įspėsiu žaidime su komanda (/uztildyti admin ispeti).

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Praneščiau kuo greičiau savininkui apie esamą BUGĄ.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Nueičiau patikrinti res‘ą, jeigu nebūtų res‘o apgaulės, nieko nedaryčiau, kadangi flood‘as užsiskaito res‘ą reklamuojant nuo 7 žinučių. Jeigu būtų res‘o apgaulė, pasidariusi įrodymus, išjungčiau teleportaciją į rezidenciją (/cm scam [res]) ir poto žaidėją užblokuočiau (/tempban [nick] 5d /res apgaulė).

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime: cmd.
Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 872.
Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15.
Kiek laiko žaidžiate jau serveryje?: Apie 6 metus su pertraukomis.
Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas, atsargus ir konspektyvus jaunuolis. Konspektyvumas pasimato, atsakinėjant į situacijas, bandant paaiškinti tam tikrą įvykį ar bandant išspręsti problemą, nes mano atsakymai trumpi ir be klaustukų. Pomėgius man atstoja aistra, nes viską atliekant su aistra ir gyventi lengviau. Jau šeši metai, su pertraukomis, kaip žaidžiu šį projektą ir nesiruošiu nustoti. Žaidime praleidžiu po ~6 valandas paroje. Kolektyvas yra svarbu, tačiau esant net ir blogam kolektyvui, sugebu išspręsti tokias problemas daug nekreipiant dėmesio į smulkmenas. Padedu žmonėms, nesvarbu kokia jo padėtis ar kokį lygį atstoja žaidime.
Papasakokite apie savo charakterį: Kaip jau minėjau esu draugiškas, konspektyvus bei siekiantis savo tikslo.
Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tikrai taip.
Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Būna tikrai įvairiai, bet šiaip ~6val maždaug.
Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Niekada.
Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?: Labai atsakingą darbą, kuriuo prižiūrėčiau/palaikyčiau tvarką visam serveriui.
Jūs įžeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Visų pirmą pasidarau įrodymus su "F2" tuomet užtildau žaidėją "/uztildyti (nick) 60 Administracijos negerbimas".
Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Taip kaip ir visiems, vėl pasidaryčiau įrodymus "F2" tada užtildyčiau žaidėją "/uztildyti (nick) 60 Administracijos negerbimas" bei įrodymus pateikčiau chat moderatorių direktoriui.
Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Ne, neturiu.
Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Asmeniškai man koridorius yra prie širdies, ir jame noriu siekti kuo didesnio administracijos lygio. Bei noriu prisidėti prie gerovės serveriui.
Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Taip, 3 mėnesius su viršum.
Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Saugų žaidimą, naujovių serveryje. O šiaip tai kaip likimas dovanos.
Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Visų pirmą pasidarysiu įrodymus su filmavimo programa, jei matysiu kad žaidėjas yra pvp su savo "cheatais" ir toliau kenkia serveriui. Nieko nelaukęs įspėsiu žaidėja "/msg (nick) turi 10 sekundžių išeiti iš pvp arenos". Po 10 sekundžių žaidėja tiesiog užblokuosiu "/tempban (nick) 21d Cheat naudojimas".
Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnima (Nevisiška IP), ką darysite?: Priklauso nuo situacijos, bet jei matysiu kad žaidėjas piktybiškai reklamuoja ir kviečia kitus neklausydamas įspėjimo. Tuomet žaidėja tiesiog užblokuosiu (IP-Ban + Ban).
Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Jei skundas tinkamas tuomet patvirtinsiu skundą, bei nubausiu žaidėją "/uztildyti admin ispeti".
Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Nieko nelaukęs pasidarysiu įrodymus apie bugą. Tuomet užpildysiu anketą serverio forume "Serverio Klaidos/Bugai" skiltyje.
Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Nueičiau patikrinti žaidėjo rezidencijos. Jei atėjęs rasčiau apgaulę, išjungčiau teleportacija "/cm scam (resas)" bei užblokuočiau žaidėja "/tempban (nick) 5d /res apgaulė".

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Jūsų nick žaidime: Sauliuxx

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 742 xp.

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? Serveryje žaidžiu apie 7 metus.

Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Saulius, esu iš Panevežio, busimas 12-tokas. Laisvalaikiu mėgstu pasivažinėti motociklu, neturiu žalingų įpročių.

Papasakokite apie savo charakterį: Esu tikslo žmogus, darbštus, nekonfliktiškas, draugiškas, viešojoje erdvėje esu ramus.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, sugebu.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Serveryje ne darbo metu praleidžiu 6-12 valandų, žaidžiu tik minecraft, tad galiu visą laiką skirti butent jam.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Esu, 2017m.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:  Prižiūrėtojo pareigos tai lygių galimybių tarp žaidėjų palaikymas.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Pasidarysiu įrodymus ir užtildysiu žaidėją už administracijos negerbimą. (/uztildyti (nick) 60 (priežastis))

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Pasidarysiu įrodymus, užtildysiu už administracijos negerbimą 60 minučių, o įrodymus nusiųsiu chat moderatorių direktoriui.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Taip, turiu, esu buvęs koridoriaus projekte prižiūrėtojas, su pareigomis susitvarkiau be priekaištų.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Esu serveryje senbuvis, tad norisi labiau įprasminti veiklą serveryje, visada padedu žaidėjams bei esu aktyvus.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Esu buvęs chat moderatoriumi kelis kartus, šiose pareigose buvau 1-3mėn. Esu buvęs ir s.cm apie 2mėn.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Padėsiu administracijai iškilus problemoms, motyvuosiu aktyvią žaidėjų veiklą serveryje.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Isijungsiu filmavimo programą, isitikinsiu, kad įraše matosi anti-knockback, taip pat patikrinsiu ar žaidėjas nelagina ir neturi aukšto ping ir tik isitikinęs, kad žaidėjas naudoja anti-kockback ir įrodymai išsaugoti, kelis kartus ispėsiu žaidėją, jog turi 10 sekundžių palikti pvp areną ir  užblokuosiu žaidėją komanda: /tampban 21d (nick) priežastis.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Jeigu tai yra piktybinis rašymas ar verbavimas į kitą projektą pasidarysiu įrodymus, užblokuosiu žaidėją ir susisieksiu su kitais prižiūrėtojais, kad žaidėją užblokuotu ipban (Kol esu band.prižiūrėtojas). Jeigu žaidėjas parašė vieną kartą nepiktybiškai ispėsiu į /msg, kad nerašytų kitų serverių pavadinimų. 

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Skundą patikrinsiu, jeigu užtildymas buvo nepelnytas atitildysiu žaidėją ir uždėsiu įspėjimą žaidėją, kuris netinkamai užtildė komanda: /uztildyti admin ispeti. Jeigu užtildymas buvo tinkamas skundą atmesiu.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Nedelsiant susisieksiu su administracija per discord ar kitą sutartą platformą.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Patikrinčiau rezidenciją ar tai nėra /res apgaulė, jeigu tai nėra nieko nedarysiu, jeigu tai /res apgaulė pasidaryčiau video įrodymus išjungčiau teleportaciją į rezidencija su komanda: /cm scam (res pav.) ir užblokuosiu žaidėją už res apgaules komanda: /tempban (nick) 5d (res apgaulės)

Redaguota nario Sauliuxx
Netinkamai perskaičiau klausimą: Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime:Emute_Cute

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:155

Kiek Jums metų (nemeluokite)?:12

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje?6 menesius

Trumpai papasakokite apie save?:Draugiška, mėgstu sportuot,žaidžiu minecraft, lankau šokius.

Papasakokite apie savo charakterį:Draugiška, padėdu kitiems;)

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama):Kiek vieną dieną ateinu, nebent negaliu tai kas antrą...

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):Ne:)

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Kad reikia prižiūrėt serverį nuo cheat._.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:Atsakyti arba pasakyt kitiems kad užmutintu, ir apgalvotų kodėl ji užtildė...Taip suprantu šita klausimą..

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?:Pasiskust prižiūrėtojui, už negerbinguma žaidėjams:)

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:Draugas pasakė:)

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Nes noriu pasižiūrėt kiek turiu patirties:)

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:Nebuvau

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Gal garbingumą žaidėjams, pakviesiu daugiau žaidėjų, pabandysiu prarėklamuoti ji:)

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Reikės skųstis i prižiūrėtojus, kad užbanintu:)

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:Užtildysiu ji nes tai yra draudžiama......

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:Tai reikės, pasiskusti į prižiurėtojus, kad užbanintu ji, jaigu jis daro jau taip ne pirmą kartą...

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Pasikreipsiu į administraciją..

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:užtildyt ji, už spam'ą, nes tai yra draudžiama.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime: liudvix

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 55, bet aišku kyla 

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16, rugpjūti 17 sueis

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje?: Pradėjau aktyviai žaisti nuo 2019 metų, bet po S.CM palikimo pasiėmiau pertrauką, ir nutariau vėl pradėti čia ir siekti didesnių pareigų

Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Liudvikas, man 16 ir esu Iš Klaipėdos. Va laisvalaikiais mėgstu kaip jaunimas sako "pakapoti" minecraft'ą, FiveM ir Apex Legends. Taip pat mėgstu keliauti po Lietuvą ar šiaip važinėtis po nematytas vietas.

Papasakokite apie savo charakterį: Na, apie mane daug ką galima pasakyti :D Esu kartais įkyrus, kantrybės trūkumas ar piktas. Dažniausiai būnų Optimistiškas ir linksmas bei draugiškas. Visada sau bandau išlaikyti pozityvą ir neklausyti negatyvo nuo kitų žmonių

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Manau taip. Tikrai visi esame naudoja tas visokias programas, todėl puikiai atskirčiau ar žaidėjas naudoja palengvinančias programas.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Na kai sakiau vėl pradėjau žaisti, tai siekia nuo Minimalios valandos iki 3 valandų, na o savaitgaliais ir taip aišku, prabūnų ilgiau.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Nesu gavęs užblokavimo

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?: Į prižiūrėtojaus pareigas žiūriu rimtai. Man čia kaip ir pasiekimas, nes tu esi atsakingas už serverio veiklą bei žaidėjų saugumą. Labai senai jau norėjau užimti šiąs pareigas, nes kai kartais būnų Forume, pagalvoju, o kodėl aš negaliu būti Prižiūrėtojumi, kodėl man neduoda šanso pabūti juom? Todėl ir nuspręndžiau pildyti į prižiūrėtojaus pareigas, jog panaikinčiau čyterius taip pat.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus nusifotografuodamas savo žaidimo ekraną, ir užtildau žaidėją 60min už Administracijos negerbima.

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Pasidarau įrodymus nusifotografuodamas savo žaidimo ekraną, užtildau Chat-Mod pagal serverio taisyklės 60min už Administracijos Negerbimą. Savo įrodymus nusiunčiu Chat-Mod Direktoriui arba įkeliu skundą forume.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Turiu aš tos patirties prižiūrėtojaus poste. Dažniausiai būnų prižiūrėtojas privačiuose serveriuose, susipažinu su vis nauja administracija bei jų unikalumais. 

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Norėčiau prisidėti tiek prie Serverio gerinimo tiek prie sukčiautojų naikinimo. Aktyviai stebėčiau forumą, padėčiau žaidėjams serveryje su įvairiais klausimais, daryčiau renginius jeigu turėčiau kokį nors prizą atiduoti serverio žaidėjam.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Taip, esu buvęs ir CM ir SCM. CM esu buvęs 2 ar 3 kartus. Pirmas kartas buvo pas LynnSiee A.K.A Kjute, ir antra karta pas c4tmom, kuri man suteikė šansą tapti Super.Chat-Moderatoriumi.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Aš manau įnesčiau visokiausių įdėjų, serverio ForFun tobulinimui ir pletymuisi. Sugalvojau kol kas, kad kas 2-4h atsirastu random vietoj kažkoks chest su geru loot'u, bet būtų labai toli kad reikėtu įdėti daug pastangų į ieškojimą, taip pat jis gali būti paslėptas ar užkastas po žemę.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Įsijungsiu filmavimo programą, įsijungsiu nematomumą su "/v", uždėsiu /cheat (nick) ir pradėsiu stebėti jį. Gavęs pakankamai įrodymų, aš užblokuosiu jį pagal serverio taisyklės 21 dienas už Palengvinančios programos naudojima.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Parasyčiau žaidėjui asmenine žinutė, jog nustotu rašyti serverio pavadinimą. Jeigu žaidėjas nepaisys mano įspėjimo arba pradės specialiai rašinėti, aš žaidėją užblokuosiu BAN+BANIP pagal serverio taisyklė. Prieš tai pasidarysiu įrodymus fotografuodamas savo ekraną.

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Nueičiau į forumą ir patikrinčiau skundą. Jeigu užtildymas neteisingas, aš pasikalbėčiau su žaidėju, patarčiau jog jis persiskaitytu dar karta taisyklės, ir uždėčiau jam įspėjimą su /uztildyti admin ispeti.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Pasidarysiu tinkamus įrodymus, ir nusiųsiu Savininkui. Kol jis bandys išspręsti klaidą, aš žiūrėsiu ar kiti žaidėjai dar nesužinojo apie šį bugą.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Pasijungsiu filmavimo programą, pradėsiu filmuoti ir nueisiu į res'ą. Jeigu jame bus viskas tvarkingai, aš sustabdysiu filmavimą ir eisiu toliau darbuotis savo ankstesniais darbais, o jeigu apgaule, aš žaidėją užnlokuosiu 5 dienom ir išjungsiu teleportavimasi į res'ą.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Prapala

Redaguota nario Tadassi
Ištryniau anketa

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Kadangi praėjo jau mėnesis ir nieko neišrinko - trinu savo anketą. :) Sėkmės kitiems pildantiems. :)

Redaguota nario WoxerIsTheBest

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime:Baudejas

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:-+400

Kiek Jums metų (nemeluokite)?:17

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? Nuo 2014 metų

Trumpai papasakokite apie save?:Esu Kipras, laisvalaikį leidžiu su draugais, sportuodamas, žaisdamas kompiuterinius žaidimus.

Papasakokite apie savo charakterį: Esu linkęs į protingas diskusijas, bendraujantis, atsakingas, stengiuosi kiekvienoje situacijoje atrasti kompromisą.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, minecraft'e esu praleidęs daug laiko ir pats dažnai lankausi pvp arenose.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Šiomis dienomis truputi užsiėmęs, bet taip apie 3h per dieną praleidžiu serveryje, gavęs pareigas praleisčiau kur kas daugiau laiko.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Taip.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėti serverį nuo serverio kenkėjų (cyteriu/grieferiu), taipogi pagalba žaidėjams.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Užtildau žaidėją už ADMINISTRACIJOS NEGERBIMAS 60min, taipogi išsisaugau įrodymus.

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Užtildau Chat-Moderatorių už ADMINISTRACIJOS NEGERBIMAS, išsisaugau įrodymus ir parašau chat-moderatorui papeikimą.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:Ne.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Noriu prisidėti prie serverio gerovės, bei išbandyti savo jėgas šiose pareigose.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Taip, 2018metais, nepamenu tiksliai apie 2menesius tikrai.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Stengiuosi suvienyti žaidėjus, išspręsti įvairias situacijas kurių žaidėjai neišsprendžia savomis jėgomis, stenčiausi suvienyti serverio bendruomenė.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Įsijungsiu filmavimo programa, užfiksuosiu žaidėją čytinantį, parašysių jam /msg turite 10s pasišalinti iš pvp arenos, ir po 10sekundžių jį užblokuosiu /tempban (žaidėjo vardas) 21d cheat naudojimas.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Jei žaidėjas nenorėdamas užsimina kažkam apie kažkokį serverį žaidėja tik perspėsių,  bet jei matysiu, kad jis speceliai kviečia žaidėjus į kitą projektą žaidėją užblokuosiu, bei + IP BAN.

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Patikrinsiu skundą jei žaidėjas buvo užtildytas neleistinai, atitildysiu laidėją, bei užtildžiusiam žaidėjui uždėsiu įspėjimą.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Stengsiuosi kuo greičiau pranešti apie bugą savininkui ir stengsiuosi prižiūrėti bugą, kad niekas juo nesinaudotu kol jį sutvarkys.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:Patikrinsiu res’ą jei neapgaulė žaidėjas gales toliau žaisti, jei apgaulė užblokuosiu žaidėją už res apgaulęs, viską fiksiuosių filmavimo programa.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime:Beiwen

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:176

Kiek Jums metų (nemeluokite)?:22

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? 4metukai manau bus, o patį Minecraft tai daug daug ilgiau.

Trumpai papasakokite apie save?: Liekno Sudėjimo, gražus 190cm. 82kg .Tokio kokio jums ir reikia. Nėra ką ir bepridurt.

Papasakokite apie savo charakterį: Kai reikia rimtas ir piktas ,o kai nereikia geras ir nuolankus.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tai faktas ,jei Diamond daug turi tai xray ,o jei pvp laimi tai killaura ar šeip kokia šmėkla.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Realiai tai all day ,kartai dar pavalgau, o kibirą šone turiu pasistatęs.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Tai aišku. Nei vieno ,nėra švento.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėt serverį , bomžiukam duot duonos ,o čyterius tik baust.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Pasiunčiu, bet per msg, nes keiktis negalima. O toliau matysiu ant kiek rimtai jis tai daro.

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Ignoruosiu ,nes žemesnis lygis negu aš jie.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Joa ,kartą kaime karves prižiūrėjau ,turėjau tokį postą savo ,kur sėdėjau ir saugojau nuo vilkų.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Noriu padaryt serverį geresnę vietą žaisti, kad galėtų ateiti tetės ir mamos prachekint ką veikiam.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:Neesu , nes jie vistiek nieko gero ten neveikia, tik tildo nekaltus , o aš noriu būt gerasis policininkas in the game.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Gera nuotaiką, ir ramybę.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:Normalūs pvp pro ,nenaudoja knockback sword ,tai nebus tokiu š. O kiti cheats tai Ban.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:Jei nevisišką ip, tai čia akmuo į mūsų daržą, nes arba servas xujne ,arba tvarka lieva .Nu nebent tyčia rašo reklama .Tai Ban IP.

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:Nebus tokių bajerių ,nebent vaikai. Pasistengsiu ,kad nebūtų

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Su foto ir aprašymu jum į gmail įmesiu.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Jei tai trikdo ,kitus žaidėjus tai perspėsiu , o jei nuo vietos ten varys kick, O realiai tai skelbimų teisę turėtų gaut visi. . Ir Discord nežadu naudot ,nekalbėsiu čia su dėdėm ir vaikais apie ,kur mano avis su karve dingo.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime: 4rma

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 72 xp

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? Serveryje žaidžiu jau antrą savaitę, užkabino, manau tęsiu.

Trumpai papasakokite apie save?: Esu 15 metų vaikinukas, žaidžiu šį serverį jau antrą savaitę ir manau, kad jau laikas permainoms. Žaisdamas pastebėjau, kad serveryje trūksta tvarkos ir prižiūrėtojų. Manau esu vertas šio darbo. Esu komunikabilus, šito labai reikia šiam darbui, manau puikiai sutarsiu su žaidėjais ir komanda.

Papasakokite apie savo charakterį: Papasakosiu apie savo charą OOC. Mano charas mielas, rūpestingas ir mandagus. Jei reikia paskolina, jei reikia atiduoda. Visada sutaria su draugais. Mano charas ieškantis lengvo darbo, bet didelių pinigų.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Manau dar reikėtų pasitreniruot, bet viskam yra savąs laikas. Manau komanda ne tik vadovaus, bet ir pamokys ar paskatins. Taigi mano atsakymas Taip.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): Žaidžiu darbo dienomis, savaitgaliais ilsiuosi. Darbo dienomis per parą praleidžiu nuo 2 iki 4 valandų serveryje.( Gali būti ir išimčiū: Pvz: Kelionė, stovykla ir t.t)

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Ne nesu ir nesiruošiu būti.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?: Manau prižiūrėtojas ne tik turi gaudyti cheaterius ar kitus nusižengusiu įstatimui civilius, manau prižiūrėtojas turi padėti, užjausti. Atėjus naujokui prižiūrėtojas turi jam padėt, o galbūt ir paaiškint.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Manau duočiau žodinį ispėjimą, jei žaidėjas neklauso tai jam gresia uždildymas. 

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Bandau tvarkyti situaciją, jei matau, kad jau niekas nesigauna ir jis toliau įžeidinėja tai tuojau pat rašau vir

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Ne neturiu, viskam yra pirmas kartas. Manau puikiai pritapsiu prie komandos ir nebus jokių problemų.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Manau laikas serverio permainoms. Laikas sustiprinti administraciją, laikas pradėti dirbti, laikas tvarkyti nusižengusiuosius.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Ne nesu, pasikartosiu, viskam yra savas laikas.  :}

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Na naujovės nepriklausys vien tik nuo manęs. Norint atnešti kažko naujo, reikia pagalvoti ir išmastyti. Dirbdamas kaip prižiūrėtojas manau ne tik išmoksiu, bet ir išmokysiu ar net paskatinsiu kitus. Neprižadu kažko naujo, bet ištikimybę, paslaugumą, draugiškumą ir kūrybiškumą tikrai prižadu. Manau esu vertas  prižiūrėtojo vietos, bet tai galite įsitikinti tik jūs.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Pastebėjus man įtartiną asmenį tuojau pat pasitariu su kitais prižiūrėtojais ir visi vienu balsu nusprendžiama kaip jį bausime. Mano manymu perma arba tempban.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Duodu įsėjimą, kad kitų serverių reklamavimas griežtai draudžiamas, jei žaidėjas neklauso, tai naudoju komandą /užtildyti, užtildau žaidėją kažkokiam laikui.

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Pirmiausia paprašau įrodymų t.y. Vaizdinės medžiagos arba nuotraukų. Išsiaiškinu situaciją, jei pastebiu, kad žaidėjas tikrai buvo užtildytas netinkamai, tai tuojau pat jį atitildau. Pasišneku su asmeniu kuris užtildė jį, duodu jam patarimą, kad prieš kažką darant reikia gerai viską apmastyti ir tada daryti.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Tuojau pat pranešu administracijai, aprodau bugą, galbūt net ir padedu ar duodu minčių kaip jį sutvarkyti.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:  Pasijungčiau tam tikrą filmavimo programą, nuvykčiau į reklamuojančio žaidėjo resą. Įsitikinu ir apžiūriu nuosekliai visą resą, jei nėra jokių spąstų, trapų, casino ir t.t palieku žaidėją ramybėje ir toliau dirbu.

Redaguota nario Malinki

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime: 629

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 412

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 22

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? Nuo serverio pradžios.

Trumpai papasakokite apie save?: Esu mielas žmogutis, išmanantis daug ką, labai mėgstu eiti pvp (kovas) gerai einantis pvp.Labai mėgstu draugiškus/garbingus žmonęs.

Papasakokite apie savo charakterį: Mano charakteris yra nelabai toks ir draugiškas, kartais tikrai esu griežtas, bet šiaip dienomis jei nuotaiką gera esu draugiškas ,padėdantis sau ir kitiems.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, ankščiau pats gaudydavau čyterius .

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama): 6-7valandas per dieną, savaitęs dienomis 4-5val.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite): Nesu nei kartą.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?: Suvokiu visas pareigąs

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?: Naudočiau komandą /uztildyti nick 60 Administracijos negerbimas.

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Užtildau 60 minučių bei siunčiu įrodymus aukštesniems pareigoms žmonems arba kelių į forumą.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Taip, buvęs mcslime vyr.pagalba (Nereklamuoju tenai eiti).

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Norėčiau plęstis savo žiniomis, daugiau sutikti mandagių žaidėjų ir nubausti žaidėjus kurie nesilaiko serverio taisyklių.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Buvau apie 5mėn ar net 1metus.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka): Įnėšiu daugiau žaidėjų, pasikvieščiau draugus ir kitus, įnėščiau daugiau pasiūlymų į serverio atnaujinimus.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Jei pamatyčiau žaidėja kuris tai naudoja pirmą padaryčiau patikra (Jei atsijungia ban.) Jei toliau nekreips demesio pradėsiu dėti įspėjimus (Rašyti į chatą kad įspėjų) Jei toliau nereguos dėsiu baną 29d atsisakymas daryti patikrą bei cheat. Jei sureguos ir pakvies į discord/skype/teamspeak pradėsiu žiūrėti ar neturi įtartinų programų/folderių/čytų ir prašyčiau kad rodytu F3 ir išjungtu minecraft ir parodytu ant kurios versijos žaidžia, jei raščiau dėčiau baną. 29-30d.

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Jei būs pavadintą mc.koridorius.lt (Pvz) tada dėdu BAN-IP už reklama jei bus pvž tik pavadinimas koridorius nieko nedarau.

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Pirmą pažiūrėčiau kuom nusiženge ir apklauščiau žaidėjus jei būtų flood ir pnš tiesiog uždaryčiau tema jei būtų tiesiog kažkas parašyta ant skelbimo pvž ten Sveiki ir kt... Prisijunkčiau prie serverio ir atitldyčiau nukentėjusi o kuris užtildė duočiau 1isp dėl komandos praradymo.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Kreipsuosi pas scripterį/savininką kuris ištaisytu šia problema/bugą.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Užtildyčiau 30minučių.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime Adamsas.

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime/xp)? 1317

Kiek jums metų (nemeluokite)? 16(greitu metu 17)

Kiek laiko žaidžiate serveryje? 2wipe

Trumpai papasakokite apie save?Esu iš Kauno.Lukas.Esu gan paprastas jaunuolis kuris mėgsta įvarias sporto šakas ir jas išbandantis.Ir kas be ko stengiuosi išlaikyt gerus santykius.

Papasakokite apie savo charakterį:Esu gan ramus žmogus, bet nemėgstantis kai lipa ant galvos.Kartais pergreit priimu sprendimus.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Manau, kad atskiriu kas naudoja, nes gan dažnai lakstau PvP ir matau, kad netaip kažkas su tuo žaidėju.

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama)Esu matomas serveryje tikrai dažnai ir esu gan aktyvus jame.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):Šitame serveryje ne.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Prižiurėtojo pareigas suprantu kaip:(pagalba savininkui,PvP priežiūra ir pagalba kitiems žaidėjams taipogi lankymasi forume ir peržiurint skundus.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:Jeigu esu Adminictracijos narys /uztildyti be Įspėjimo.60min, bei pasidarau SS

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: /uztildyti iškarto ir pasidarau SS, nebent tai pm chatas ir matosi, kad juokauja.Jeigu tenka /uztildyti pranešiu cm direktoriui 

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:NE

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Esu gan dažnai serveryje ir norisi palaikyti bendrą tvarką pvp ir padėti žmonėms iškilus problemoms.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:NE

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Manau galėčiau rengti eventus ar kažką kas padidintų žaidėjų aktyvumą.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:Įsijungsiu filmavimo programą užfiksuosiu įvykį jeigu žaidėjas eis pvp antą kart (/m turi 10sec palikt pvp areną tada /tempban nick

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:Surinksiu įrodymus padarydamas SS. tada įspėsiu privačia žinute jeigu neklauso (ban+Banip)

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:Visu pirma ar pateikti įrodymai jeigu taip tada atmesiu skundą, jeigu ne (uztildyti admin ispeti)

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Iškarto pranešu Savininkui.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:Nesiskaito kaip flood, nes flood nuo 7 vienodu res reklamų.Nuseičiau patikrint reso ar ne res apgaulė, jeigu tai res apgaulė pasidarau įrodymus ir /cm scam (res) ir taippogi /tempban (nick) 5d /res apgaulė

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime: KingTxddy

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Kolkas Mano žaidimo,  lygio kiekis 14, bet jis didės.

Kiek Jums metų (nemeluokite)?:13

Kiek laiko žaidžiate jau serveryje? Tai, žitą jau projekta esu žaidęs, prieš 5-6mėn, po ilgos pertraukos sugryžau, pažieti kaip gyvuoja.

Trumpai papasakokite apie save?:Tai esu ignas, laisvalaikiu praleidžiu prie Kompiuterio, Nelabai mėgstu kištis į didelius konfliktus jai nesusija su manim, esu paprastas jaunuolis, šypsantis.

Papasakokite apie savo charakterį:  Tai pagal mano Charakterį visi mano kad aš geras, bet tai ir tiesa ir ne, nes aš kartais, nesu toks geras kaip visi "Žaidėjai" mano.

Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Tai tikriausiai taip, nes esu jau gaudęs tokius Naudotojus nelegalių programu. Ir suprantu visus ten Kill aura, anti kb, t.t

Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama):Kolkas šiuo metu, didėja, nes nesenei jau pradėjau žaisti, po pertraukos.

Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):Nu  būti su Nelegaliom programom, nesu. Tik esu gavęs Užaldymą už Laby Modą, bet laby mod leistinas.

Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Tai į pareigas žiųriu rimtai, nes jai nesuvoksiu kas dedas, padetyje negalėsiu padėti.

Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:Tai pagal serverio taisyklės Padarau nuotrauka "F2" tada  /uztildyti  [SLAPYVARDIS] ir 60-minučių.

Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: Kaip minėjau, pirmą Nuotrauka "F2" poto užtildau su komanda /uztildyti {SLAPYVARDIS} 60minučių ir siunčiu Didesniu Pareigų naudotojui, kaip direktoriui.

Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?: Ne, neturiu.

Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Tai pradėsiu nuo pirmo dalyko, norėčiau saugoti serverį nuo Kenkėju, Palenginančiu programu naudotojų, bei reklameriu, kad bandytu sužlugdyti serverį.Nes šitas serveris, nuo pat pradžių man tiko, bei pradėjau mėgti į Projektą.

Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:Turėjas nesu, bet norėčiau.

Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Tai didesnį manau kieki žaidėju, daugiau bendravimo, draugiškumo.

Situacijos

Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:Tai visų pirma, pamatau žaidėją Su "Nelegaliom Programom" Poto parašau "Privačia žinutę, kad turi 10 Sekundžių išeiti Iš PvP arenos.Ir jai neišeina ir nors išeina po 10 sekunių užblokuoju žaidėja, Su komanda /tempban {Nick} 21d Nelegalių programu naudojimas /taisykles

Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadinimą (Nevisiška IP), ką darysite?:  Čia priklauso nuo situacijos, jai jis Piktybiškai, specialiai daro Ir neklauso Įspėjimo Turiu imtis Su  Serverio komandomis kaip /ip-ban + ban/

Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Jai skundas pritinka,  tada naudojos serverio Komandomis kaip /uztildyti admin ispėti.

Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Tai visų pirma, nebėgsiu rašyti, kad radau "Bugą ateikite pabuginti", pradėsiu nuo to, kad Einu užpildau į Forumo Serverio klaidos/bugai skiltį.

Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Tai visų pirma, nueinu į Žaidėjo rezidencija, ir jai  atėjas randau apgaulę, padarau, kad nebeitu teleportacijos, po to "/cm scam  [resas], bei užblokuoju žaidėja, su komanda "/tempban [Slapyvardis] 5d Res apgaulė.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.