Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
lynnsiee
2
krokodilas123
3
pvplietuvis
4
murkapurka_turka
5
pulguita20002
6
pagiezakiller
7
krooss
8
robotukas123
9
ploat
10
andrelyspratrys
11
aladinas
12
maklauds
13
bosslaurita
14
titas
15
secondgaming
16
hood_rofler

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

16 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 20

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Recommended Posts

Paskelbta (redaguota)

Jūsų nick žaidime:zdarova123 (Kasparas)

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:jai neklystu 300 nes pirkau už xp kiekį 

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 

Trumpai papasakokite apie save?: Labuka. Taigi esu vaikinukas iš Kauno. Man yra 13 einu į 7 klasė  Vardu Kasparas 

Pomėgiai: Mėgstu keliauti ir būti gamtoje bei iškylauti tai pat mėgstu prisėsti prie Minecraft bent 1h per dieną. Kalbant apie sportą lankau orentacinį ir Karatė

Charakteris: Taigi būna žmogus labai rimtas  arba elgiuosi kaip kūdikis. Šjp kas su manimi bendrauja tikrai manau supranta, kad žmogus esu ir tikrai nesu piktybinis tik gal kitokių nervukų negu kiti 

Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kolkas Chat darosi visiškos nesąmones labai daug žmonių įžeidinėja viens kito o nera kas jus nuramina todėl kad dauguma CM pasiėmė nedarbinguma per vasarą todėl nėra kas prižiūri todėl aš manau kad vien dėl mano aktyvumo galiu eiti į CM o del Chat tvarkos nesijaudinkite jame bus tvarka 

Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Tiesiog Įspėsiu kad nesikeiktu 

Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : 1 įspėjimas jaigu toliau įžeidinėja 2 įspėjimas jaigu toliau įžeidinėja užtildysiu /užtildyti (Nick) nuo 10 iki 30 min priklauso rimtumas (reason keiksmai ) +įrodymai 

Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Tiesiog įspėsiu jai parašys 7 taip pats įspėsiu nes per trumpą laiką galima parašyti 7 žinutės o Jai toliau rašys pastoviai /užtildyti (Nick ) 10  flood +įrodymai 

Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Pirmiausia įsijungčiau programa su kuria galiu filmuoti tada nueisiu į tą resą ir patikrinsiu ar ten tikrai res apgaulė. Jaigu ten tikrai /res apgaulė tada pranesiu s.chat mode kad išjungtu tpa į tą resą ir užtildysiu pažeidėją /užtildyti (Nick), 60 res apgaulė  +įrodymai 

Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Jaigu atsiras nesupratingų žmonių ir jie nežino už ką gauna užtildymą  todėl prieš kiekvieną užtildymą turiu turėti įrodymus ir jaigu jie parašytų papeikimą į forumą turėčiau kuom apsiginti 

1/3 nieko

2/3 nieko 

3/3 pašalintas iš CM

Redaguota nario zdarova123

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš! kiek atsimenu serveryja nelabai geras budavai visad už nieka supykdavai, koliodavai tai nežinau ar pasikeitiai anketa gal ir nebloga ,bet pilna klaidu tai yra mano nuomonė tai nežinau nepareik ant manes atgal su keiksmais,

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 3 valandos(-ų), Skeltr rašė:

prieš! kiek atsimenu serveryja nelabai geras budavai visad už nieka supykdavai, koliodavai tai nežinau ar pasikeitiai anketa gal ir nebloga ,bet pilna klaidu tai yra mano nuomonė tai nežinau nepareik ant manes atgal su keiksmais,

Nu jo žinai kai dar tada naujokas buvau tai taip ir elgdavausi  bet gi dabar jau keičiasi viskas 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
2020-07-27 at 20:21, zdarova123 rašė:

Jūsų nick žaidime:zdarova123 (Kasparas)

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:jai neklystu 300 nes pirkau už xp kiekį 

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 

Trumpai papasakokite apie save?: Labuka. Taigi esu vaikinukas iš Kauno. Man yra 13 einu į 7 klasė vardu Kasparas 

Pomėgiai: Mėgstu keliauti ir būti gamtoje bei iškylauti tai pat mėgstu prisėsti prie Minecraft bent 1h per dieną. Kalbant apie sportą lankau orentacinį ir Karatė

Charakteris: Taigi būna žmogus labai rimtas  arba elgiuosi kaip kūdikis. Šjp kas su manimi bendrauja tikrai manau supranta, kad žmogus esu ir tikrai nesu piktybinis tik gal kitokių nervukų negu kiti 

Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Kolkas Chat darosi visiškos nesąmones labai daug žmonių įžeidinėja viens kito o nera kas jus nuramina todėl kad dauguma CM pasiėmė nedarbinguma per vasarą todėl nėra kas prižiūri todėl aš manau kad vien dėl mano aktyvumo galiu eiti į CM o del Chat tvarkos nesijaudinkite jame bus tvarka 

Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Tiesiog Įspėsiu kad nesikeiktu 

Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : 1 įspėjimas jaigu toliau įžeidinėja 2 įspėjimas jaigu toliau įžeidinėja užtildysiu /užtildyti (Nick) nuo 10 iki 30 min priklauso rimtumas (reason keiksmai ) +įrodymai 

Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Tiesiog įspėsiu jai parašys 7 taip pats įspėsiu nes per trumpą laiką galima parašyti 7 žinutės o Jai toliau rašys pastoviai /užtildyti (Nick ) 10  flood +įrodymai 

Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Pirmiausia įsijungčiau programa su kuria galiu filmuoti tada nueisiu į tą resą ir patikrinsiu ar ten tikrai res apgaulė. Jaigu ten tikrai /res apgaulė tada pranesiu s.chat mode kad išjungtu tpa į tą resą ir užtildysiu pažeidėją /užtildyti (Nick), 60 res apgaulė  +įrodymai 

Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Jaigu atsiras nesupratingų žmonių ir jie nežino už ką gauna užtildymą  todėl prieš kiekvieną užtildymą turiu turėti įrodymus ir jaigu jie parašytų papeikimą į forumą turėčiau kuom apsiginti 

1/3 nieko

2/3 nieko 

3/3 pašalintas iš CM

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Šiuo metu, kada serveris tokiam buvy, net nėra skirtumo ką priims į ChatMod. Blogiau jau nebus.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 7 valandos(-ų), . rašė:

Šiuo metu, kada serveris tokiam buvy, net nėra skirtumo ką priims į ChatMod. Blogiau jau nebus.

Va dėl to aš ir bandau i cm kad bent kažkiek tą serverį atgyvinti 💪😉

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 38 minutes(-ių), nuirkas? rašė:

Vaikas, apgaudineja serverio zaidejus, anketa tragiska pilna klaidu, izeidineja serverio zaidejus https://prnt.sc/tr8xq4

Pirmą pats šnekų kad CM yra vergai  antrą tu ant jų stumi trečią pats nepagarbiai rašinėji į PM aš bent jau supratau kaip tą įžeidimą atsiprašant  gerai pavartoti o pats rašai į PM cituoju:Nepaėjo patekti į CM daunelis tave už ducha laiko . O pats šneki apie CM kad jie vergai taip kad pradziui nevadink jų vergais ir pats suprask ką į PM rašai mielas Trild. Beje atsiųsk bent vieną ss kada aš tave apgavau arba kažkokį žaidėją mielai lauksiu 

Pagarbiai tavo draugas zdarova123

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Šiam serveriui reikia naujų administratorių, o gal ir naujų savininkų - tikrai ne naujų Chat Modų :)

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
2020-07-29 at 00:39, Tvajamocius rašė:

px vps,uz

labas

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Nesvarbu, ką jau išrinks, tebūnie už, nesvarbu, kad per jaunas, nėra patirties ir rašybos klaidų yra, visiems jau nusispjaut.

P.s. Pritariu, trild tegul renkasi žodžius, matos autistas xD

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 3 valandos(-ų), Sanchezas rašė:

Prieš. Stengiesi kaip gali, bet yra keiksmažodžių, bei įžeidimų lavinos.

Nėra jau tu dažnų įžeidimų ir keiksmų :D

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Nepriimtas, anketa skurdi, zaidime siaip uz duha sedi veilokas, nardai i subine kam nereikia, tai sekmes kita kart, ATMESTA

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 10 valandos(-ų), nuirkas? rašė:

Nepriimtas, anketa skurdi, zaidime siaip uz duha sedi veilokas, nardai i subine kam nereikia, tai sekmes kita kart, ATMESTA

Man atrodo tu greičiau nuo gyvenimo būsi atmestas :D tad sėkmės tau 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite