Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
lietuviss1234
2
emilist
3
kajuxx1ytthepro3

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

3 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 6

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Rajonas420

Sanchezas free mute

Recommended Posts

Sitas screenshottas paimtas pries kelias dienas. Prasyciau atsiusti su data, nes kai tu mane uzmutinai tu nebuvai netgi pvp arenoj. Puse is situ zmoniu kur yra nuotraukoj net nebuvo online :D Tai pilna nuotrauka atsiusk ir tada bus ramu.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Prieš 1 valanda, Rajonas420 rašė:

Sitas screenshottas paimtas pries kelias dienas. Prasyciau atsiusti su data, nes kai tu mane uzmutinai tu nebuvai netgi pvp arenoj. Puse is situ zmoniu kur yra nuotraukoj net nebuvo online :D Tai pilna nuotrauka atsiusk ir tada bus ramu.

Hmmm, gal ir gerai bandai išsisukti, kad gaučiau įspėjima, tiesa, kad tavęs nebuo pvp arenoj, tu gal buvai spawne, ar kur aš nežinau, bet kai kažkas ant manęs kažką pasakė tu parašei tas ižeidžiančias žinutes, nuotrauka daryta šiandien maždaug prieš 1-2h nuo papeikimo gavimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Tai prasau atsiusk nuotrauka su data/laiku. Nes siandiena nieko panasaus nerasiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Rajonas,o pats kam ss apkarpai? įrodymai negali būt apkarpyti,mažiau čytink,gal neteks karpyt) GL next time :*

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Tai kad nera daugiau ka matyti. Uzmutino ir tiek, dabar papeiimas uz free mute.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.