Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
emilist

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

1 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 6

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Mantas7

B-List

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime:mantas7

Administratoriaus nick:Tadassi?

Kuo nusikalto?:Free B-list kiek pamenu dvi alt paskyros gavo bana už mob-aura ir už tai b-list duodamas? + su mantas7 nenaudojau. 

Įrodymai (būtina foto/video):-----

P.S Tikiuosi @Donatas nujėme ban komanda nuo tadelio, nes iš jo 0 atsakingumo buvo.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1 ban, kai xrayinai accountas buvo Mantas7 ten kur su automine draskiais ir dar su kažkokiu vienu altu. Paskui pirkai unbaną lygtais ar kas ten buvo. Po kažkiek laiko pradėjai mob aurinti su kitais accountais. Gavai baną ant alto, paskui vėl pradėjai, jei nebūčiau davęs blisto tikriausiai vėl būtumei nekreipęs dėmesį į tuos preitus blokavimus ir būtum tęses. Bei nelabai suprantu kodėl dabar tik pildai, kai jau buvai gavęs prieš geras kelias savaites blist.

Redaguota nario Tadassi

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 6 valandos(-ų), Tadassi rašė:

1 ban, kai xrayinai accountas buvo Mantas7 ten kur su automine draskiais ir dar su kažkokiu vienu altu. Paskui pirkai unbaną lygtais ar kas ten buvo. Po kažkiek laiko pradėjai mob aurinti su kitais accountais. Gavai baną ant alto, paskui vėl pradėjai, jei nebūčiau davęs blisto tikriausiai vėl būtumei nekreipęs dėmesį į tuos preitus blokavimus ir būtum tęses. Bei nelabai suprantu kodėl dabar tik pildai, kai jau buvai gavęs prieš geras kelias savaites blist.

Skirtumas tarp masinio cheatinimo tai yra daugiau nei 2 banai per tą pačią savaitę. Kiek pamenu, tai Mantas7 gavo baną wipe pradžioj, o kitus - po daugiau nei mėnesio. Jei čia pradėtume gilintis kas kiek cheatina ir kas turėtų gauti blistą - prasibanintų 1/3 žaidėjų visam laikui. :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 8 valandos(-ų), Tadassi rašė:

Kažką tu čia painioji jau. 4 kartus ban gavau ant mantas7  ir iš tų 4 banu 3 kartus atbanino Donatas, nes prižiūrėtojai neatsakingai atliko savo darbą ", kai xrayinai accountas buvo Mantas7 ten kur su automine draskiais ir dar su kažkokiu vienu altu" nesimėtyk su mantas7 niekada ne x-rayinau nes ne durnelis esu žinau, kad "banai" komanda turintis žmonės mato kas, kiek ir ką minina. B-list yra dodamas žmonėms kurie mąsiškai kenkia serveriui e.g vitalka3 venom2030. Nežinau kaip tavo mąstymas veikia, bet mano manymu mob-aura savoi fermoi nekenkia serveriui nei kiek nekalbant apie mąsiškai. Žinau kad nepatikau nes nelindau tau į šikną kaip kaikurie veikėjai. Išbaninai manę momentaliai kai fermoje daugiau spawneriu turėjau nei leistina tapati situacija su helsu, o Kjutei davei lengva ispėjimą? Net juokas ima. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 22 minutes(-ių), Mantas7 rašė:

Kažką tu čia painioji jau. 4 kartus ban gavau ant mantas7  ir iš tų 4 banu 3 kartus atbanino Donatas, nes prižiūrėtojai neatsakingai atliko savo darbą ", kai xrayinai accountas buvo Mantas7 ten kur su automine draskiais ir dar su kažkokiu vienu altu" nesimėtyk su mantas7 niekada ne x-rayinau nes ne durnelis esu žinau, kad "banai" komanda turintis žmonės mato kas, kiek ir ką minina. B-list yra dodamas žmonėms kurie mąsiškai kenkia serveriui e.g vitalka3 venom2030. Nežinau kaip tavo mąstymas veikia, bet mano manymu mob-aura savoi fermoi nekenkia serveriui nei kiek nekalbant apie mąsiškai. Žinau kad nepatikau nes nelindau tau į šikną kaip kaikurie veikėjai. Išbaninai manę momentaliai kai fermoje daugiau spawneriu turėjau nei leistina tapati situacija su helsu, o Kjutei davei lengva ispėjimą? Net juokas ima. 

Kjutei įspėjima daviau when? Pasakiau kad turi daug spawnerių ir tiek, aš ne koks savininkas kad ją bausčiau... Snaipui buvo pranešta vos tik man sužinojus.. Snaipas sakė nubaus, ar ją nubaudė ar ne, tai ne mano reikalas ir aš į tai nesiviliu, turiu didesnių reikalų, bei aš už tai neatsakingas...

+ ss jog savininkams pranešiau: https://prnt.sc/ttd9t2

Toliau kalbat "nesimėtyk su mantas7 niekada ne x-rayinau nes ne durnelis esu žinau,"  Sumaišiau bet still ant alto xrayinai su baritone

Bei paskui su mantas7 bandei nuslėpt visus deimantus ir kt, vaizdo įrašo nebeturiu nes tai kelių savaičių senumo. EDIT: fotkės https://prnt.sc/sqqz95

Linkas:

prie to paties kiti užbaninti tavo accountai:

Redaguota nario Tadassi

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Pasirodo jog turi daugiau nei 3 accountus užbanintus, tai dar pasako kodėl nusipelnei blisto.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 3 valandos(-ų), WoxerIsTheBest rašė:

Skirtumas tarp masinio cheatinimo tai yra daugiau nei 2 banai per tą pačią savaitę. Kiek pamenu, tai Mantas7 gavo baną wipe pradžioj, o kitus - po daugiau nei mėnesio. Jei čia pradėtume gilintis kas kiek cheatina ir kas turėtų gauti blistą - prasibanintų 1/3 žaidėjų visam laikui. :) 

kur pakomentavau apatinios temos 2 linkų yra 30d dienos ir tai 3-4 accountai per tą pačia dieną.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 25 minutes(-ių), Tadassi rašė:

Kjutei įspėjima daviau when? Pasakiau kad turi daug spawnerių ir tiek, aš ne koks savininkas kad ją bausčiau... Snaipui buvo pranešta vos tik man sužinojus.. Snaipas sakė nubaus, ar ją nubaudė ar ne, tai ne mano reikalas ir aš į tai nesiviliu, turiu didesnių reikalų, bei aš už tai neatsakingas... Toliau kalbat "nesimėtyk su mantas7 niekada ne x-rayinau nes ne durnelis esu žinau,"  Sumaišiau bet still ant alto xrayinai su baritone linkas: 

Whatever. Neneigsiu, kad su alt paskyra x-rayinau nes čia jau senos naujienos tu net ban komandos neturėjai tuo metu, bet koks tikslas prikišinėti x-ray kai tu mane nubaudei už masini cheatinima?

Prieš 18 minutes(-ių), Tadassi rašė:

Pasirodo jog turi daugiau nei 3 accountus užbanintus, tai dar pasako kodėl nusipelnei blisto.

Nusipelniau b-listo? Kaip woxer ir sakė 1/3 šio serverio žaidėjų pagal toki mastymą nusipelno b-list tai ką pradedam visus į b-list dėliot už tai? Nebesiginčysiu su tavim nes tai yra bereikšmiška. Savo taisykles įvedinėji ir nemastai apie serverio gerovę taip ir toliau ir niekas nebežais laukiu @Donatas atsakymo man pajibat ar nujims b-list ar ne noriečiau cheatinti tikrai čia nebazarinčiau galvojau vėl sugrįžti dėl nostalgijos, o nesiginčyti su naujokais kurie turi 0 pagarbos serveriui.

Redaguota nario Mantas7

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 3 minutes(-ių), Mantas7 rašė:

Whatever. Neneigsiu, kad su alt paskyra x-rayinau nes čia jau senos naujienos tu net ban komandos neturėjai tuo metu, bet koks tikslas prikišinėti x-ray kai tu mane nubaudei už masini cheatinima?

Nusipelniau b-listo? Kaip woxer ir sakė 1/3 šio serverio žaidėjų pagal toki mastymą nusipelno b-list tai ką pradedam visus į b-list dėliot už tai? Nebesiginčysiu su tavim nes tai yra bereikšmiška. Savo taisykles įvedinėji ir nemastai apie serverio gerovę taip ir toliau ir niekas nebežais laukiu @Donatas atsakymo man pajibat ar nujims b-list ar ne noriečiau cheatinti tikrai čia nebazarinčiau galvojau vėl sugrįžti dėl nostalgijos, o nesiginčyti su naujokais kurie turi 0 pagarbos serveriui.

Tai jei donatas pamatys klaidą, unbanins. Gero vakaro.

Redaguota nario Tadassi

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
1 hour ago, Mantas7 rašė:

mob-aura savoi fermoi nekenkia serveriui nei kiek

Dėja, kenkia bei baudžiamas kiekvienas žaidėjas už tai, malonu jog ir prisipažinai. B-list gautas teisingai.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.