Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 4

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Tvajamocius

Scam scam scam ban

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: Tvajamoce

Chat Moderatoriaus nick: Nifera

Kuo Chat Moderatorius nusikalto?: vapšie apscamino,tipo duos 100k,kad nugriausiu end kristalą,o nieko nedavė,ir dar ragus įstatė,zjbs... *verkiu*. Negavau nei pinigų,ir praradau end kristalą..

Įrodymai (BŪTINA tik nuotrauka):  https://imgur.com/a/lSBZOr5

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Prieš 6 minutes(-ių), Sauliuxx rašė:

Upp, ban duoti, turiu screenshot kaip naudoja killaura

+rep!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

https://pasteboard.co/JoDZop1.png

End kristalą buvai padėjęs /warp pvp safe zonoje, nemanau, kad jį savo noru būtum pašalinęs.  Mano tikslas buvo ne reikalus su tavimi aiškintis, o kad kuo greičiau išgriautum end kristalą , kadangi, tai trukdo žaidėjams, o mano pareiga yra prižiūrėti chat'ą ir padėti žaidėjams.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

koks skirtumas pelkiu pabaisa, apgavai zmogu ant 100 tukstanciu doleriu, turi buti ismesta is pareigu ir uzblokuota serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

ant kiek dead servas kad net scm turi CM pazymetas pareigas forume

Redaguota nario liudvix

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Aš padėjau jį netyčia, ir nežinojau,kad jo niekas negali nugriauti,tik paskui įsitikinau,ir tavęs prašiau,kad sumokėtum man,nes nenorėjau jo tiesiog šiaip išvaistyti, tad manau tu čia mane apipisai savo noru,o ne,kad padėtum žaidėjams, manau turėtum man atiduodi end kristalą,arba savo žadėtus 100 tūkstančių.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
1 hour ago, Tvajamocius rašė:

Aš padėjau jį netyčia, ir nežinojau,kad jo niekas negali nugriauti,tik paskui įsitikinau,ir tavęs prašiau,kad sumokėtum man,nes nenorėjau jo tiesiog šiaip išvaistyti, tad manau tu čia mane apipisai savo noru,o ne,kad padėtum žaidėjams, manau turėtum man atiduodi end kristalą,arba savo žadėtus 100 tūkstančių.

Juk mano įrodymuose matosi kaip užtikrintai rašei, jog tik tu gali jį nugriauti. Padėjimas '' netyčia '' /warp pvp safe zonoje, tai ne švaistymas? O jo nugriovimas, tai jau švaistymas? 

https://pasteboard.co/JoDZop1.png

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Pamąstykit logiškai:

- Nėra jokios taisyklės, jog negalima dėti šitų end starų spawne. Esu matęs ne kartą padėtą, o čia jau savininkų reikalas, kad prisijungtų ir išgriautų. Tai nėra griefinimas, kadangi pluginas leidžia dėti objektą bent kur.

- Buvo aiškiai matoma, jog siūlyta 100k už nugriovimą ir su sąlygomis buvo sutikta. Nepriklausomai nuo žmogaus, kuris padėjo tą end starą ir jei jis padėtas spawne - reikėjo apie tai pranešti kažkam, kas galėtų ją išgriauti. Kitais žodžiais - susitarimas yra susitarimas, nors ir veiksmų seka turėjo būti kitokia.

- Vis dėl to, tai buvo apgavystė ir nepriklausomai ar duos tas kronas ar ne, sakyčiau, jog taisyklės taikomos visiems vienodai. Kodėl vieni už apgavystes gauną baną, o CM tiesiog išsisuka? Čia toks pamąstymui.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.