Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
lietuviss1234
2
emilist
3
kajuxx1ytthepro3

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

3 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 6

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

MrPr1mus

Unban MrPr1mus

Recommended Posts

Jūsų nick žaidime: MrPr1mus

Administratoriaus nick: Kjute

Kuo nusikalto?: Piso bana nors be cheatu bovau ir pacrashino todel rr padariau bet iskart prisijungiau

Įrodymai (būtina foto/video): https://imgur.com/a/86bUNVZ

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikas, @MrPr1mus.

Kiekviena rytą rasdavau -/xray list- tave, iškasusį skirtingą kiekį spawner'ių. https://imgur.com/a/oEJgyxG

Todėl nusprendžiau tau padaryti patikrą. Patikros metu buvau įspėjusi off/rr - ban. Spėju, jog tau nebuvo jokio crash'o, o pasijungėi kitą launcher'į ir greitai persijungėi. Kiekvienas galėtu mėtyti tokius atmazus, jog crash'as buvo :D.

https://imgur.com/a/jt6Lijo

P.s. Chat'as užtušuotas su kitu žaidėju.

Redaguota nario Kjute

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Aš iš savo fermos griuoviau durnele ir + chata užtušavai nes tas kitas žaidėjas mane įžeidinėjo :)))

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Chat'as  rašomas buvo man privačia žinute - /msg tai neturi jokio skirtumo. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

@MrPr1mus nešnekant apie xray ne kart esu matęs kaip naudoji čytus antikn arba aura. Prie to šnekant ir apie tavo draugelį ir jūsų bendra altą su kurio čytinot prieš woxer taip kad neliūdėk liudnasis berželis 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

zdarova tu nebeverk  jei sausa gauni be cheatu iskarto vadinu cheatais ir pasikvieti savo draugeli TiesiogYT cheateri ir prasileidziat tai geda vps

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 6 minutes(-ių), MrPr1mus rašė:

zdarova tu nebeverk  jei sausa gauni be cheatu iskarto vadinu cheatais ir pasikvieti savo draugeli TiesiogYT cheateri ir prasileidziat tai geda vps

Jis tada tik pasijunges čytus nes jūs pradėjote 2v1  nes matet kad jam pacrashino todėl ir pasijunge cytus o tu Man sakai nebeverk? Tai va pasedek Bane ir sedėk ramus 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Per patikras,draudžiama atsijungti/daryti rr, dėl to ir gavai baną,atsijungei ir vėl persijungei į kitą launcherį,nesitikėk jokio unbano,o mamytės prašyk eurų,kad sumestų ant koridoriaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 35 minutes(-ių), MrPr1mus rašė:

@Tvajamocius Tavo mamytes paprasysiu lavone p.s zdarova jis 3 kartus tavo draugelis cheatino :)))

Nu tai man pohui kas čytino kas ne,vapšie nemano reikalas,o tu mažiau čia šnekėk,valdyk bazarą,nes tuoj gali dantis pamest,keturiolikini.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 2 valandos(-ų), MrPr1mus rašė:

@Tvajamocius Tavo mamytes paprasysiu lavone p.s zdarova jis 3 kartus tavo draugelis cheatino :)))

Aš čytinau? Nu tu ir duodi  senai mane būtų pagavę taip kad šniakėk už save bzr jis dar čia 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Papeikimas atmestas. 

Per patikras DRAUDŽIAMA ATSIJUNGINĖTI IŠ ŽAIDIMO.  

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.