Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
tvajamoce
2
senas_krienas
3
adamsas
4
xmagenixsas
5
edzakas
6
qy
7
manovalanda
8
tomas369
9
xbroly
10
dzomka
11
yamal
12
yamal2

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

12 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 36

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Recommended Posts

Paskelbta (redaguota)

1.Jūsų nick žaidime:

Krabas

2.Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
106 Praėjusį vipe turėjau  600+

3.Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
16

4.Kiek laiko žaidžiate serveryje (pavyzdžiui, nuo 2013)?:
Pradėjau žaisti serveryje jau nuo 2014metų tad esu serverio senbuvis kaip ir esu paminėtas serverio discorde platformoje.

5.Trumpai papasakokite apie save?:
Gyvenu Lietuvoje (Alytuje).Esu gimnazistas šiuo metu daug 
laiko praleidžiu mokslams ,bet stengiuosi kuo dažniau junktis į serverį ,kad kuo daugiau pražaisčiau praleisčiau smagiai laiką 
ir pakomunikuočiau su serverio žaidėjais bei vyresnes pareigas užimančiais žmonėmis ir žinoma smagiai
 praleisčiau savo laisva laiką. Na o šiaip mėgstu sportuoti ir mokytis (kaip nedaugelis mūsų... :D)
dar užsijimu moto kroso  varžybomis ten dalyvauju kol kas labai gerai sekasi na ,bet aš dar ten naujokas o be to kad žaidžiu prie kompiuterio ,dar kartais mėgstu savo malonumui paredaguoti nuotraukas. Dar kartais įrašinėju dainas  na tai tiek apie mane.

6.Ar esate gavę baną už cheatus? Jei taip - kada paskutinį kartą?: 

9ne nebent nepamenu

7.Ar galite užtikrinti savo aktyvumą darbo dienomis ir savaitgaliais?:
 Taip tikrai galiu jei tik tapčiau cm iškart atsirastu motyvacijos kažką  kurti serveryje ir jame praleisti daug daugiau savo laisvo laiko.

8.Kokie yra jūsų lūkesčiai iš pareigų ir ką galėtumėte atnešti į komandą?:
Manau jog į komanda įneščiau savo aktyvumą tai čia jau faktas kaip blynas (neprisvilęs) .Visada pakelčiau nuotaikas visiems  ir atsirastu daugiau motyvacijos visiems cm nariams bandyčiau parodyti kitiems nariams ir visam serveriui jog esu pavyzdingas cm narys ir gal būt kilti laipteliais aukščiau.

9.Ar yra tekę atlikti Chat Moderatoriaus pareigas prieš tai? Kur? Kaip sekėsi?: 

Kadangi tas serveris jau nebeegzistuoja tai sakykim ,kad nebuvau 

10.Jeigu galėtumėte tapti superherojumi, kokį pasirinktumėte?:
 manau būčiau ,,Žmogus voras" nes žinau visus jo filmus visus serialus kuriuose jis vaidino . Ir  jo charakteris man labai patinka gal būt , net panašus į maniškį jis toks kartais piktas kartais liūdnas na turbūt todėl jis ir yra mano mėgstamiausias herojus. 

11.Pamatote chate žaidėją, kuris bando nusipirkti spawnerį iš naujoko už 500 kronų. Jūsų veiksmai?:
Iš pradžių bandyčiau perkalbėti naujoka ,kad jis taip pigiai neperduotu monstrų generatoriaus nes tai yra brangus ir paklausus daiktas serveryje. Ir patikrinčiau ar tas žaidėjas nieko neklastoja  ir ar nebando apgauti naujoko.  tai daryčiau taip: Pabandyčiau pats parduoti jam generatorių ir patikrinti ar tai nėra klastotė užsidirbti pinigų prieš parduodamas įjunkčiau filmavimą ,kad turėčiau įrodymų jei viskas švaru ir jis tiesiog pigiai parduoda monstrų generatorius tada dar iš geros širdies pareklamuočiau jo parduotuvę. 

12.Žaidėjas įžeidinėja projektą, jo savininkus. Jūsų veiksmai?:

Na jei tai būtu labai įžeidžiantys žodžiai  tada tiesiog jį užtildyčiau 60 minučių  už (administracijos negerbimas)

13.Žaidėjas pasisveikina su kitais žaidėjais per /skelbti. Jūsų veiksmai?:
Nedaryčiau nieko nes tai yra leistina. 

14.Ką darytumėt, jei pamatytumėte jog žaidėjas reklamuoja gėlyčių kazino? Kokie būtų jūsų veiksmai?:

įspėčiau žaidėja apie tai jog šitame projekte toks lošimo būdas yra uždraustas jei jis nekreiptų dėmesio  į
 mano įspėjimą tada ji užtildyčiau 30-60 min ir pasidaryčiau įrodymus vaizdo įrašu arba nuotrauka

15.Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? 
Jeigu žaidėjas pasiskustų i forumą ,kad neteisingai ji nubaudžiau be įrodymu aš nieko neįrodyčiau ir 
rizikuočiau prarasti cm pareigas ir susiteršti reputacija. Na o jei turėsiu įrodymus viskas bus gerai
ir galėsiu įrodyti jog žaidėjas nusižengė.

Redaguota nario Krabas

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Būčiau labai dėkingas jei perskaite iškart nepkeitumėt o pasakytumėt kas ne taip ar kur reikia patobulėti po praeitos anketos mokiaus iš klaidu tikiuosi matosi jog esu geresnis. Ir dėl to bano praeitam vipe nepykit labai :)

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Kodėl visi rašo xD yra buve pareiguosw bet projecto nebera😂😂 čia klausimas

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Anketoje yra nemažai rašytinių klaidų tokios kaip " yrodymus " kur rašosi " įrodymus" arba "yspėčiau" kur rašosi " įspėčiau ". Bet tai yra tikrai mažos klaidos manau ištaisęs jas ir pakeitęs savo atsakymų spalvas, anketa atrodytu žymiai geriau.
Būsiu  nei prieš nei už, ko galiu palinkėti tik tais sėkmės. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Serveryje kaip ir esi, tačiau situacijos nepilnos ir kaikurios neteisingos. Yra ir keletas rašybos klaidelių, tačiau visiem taip atsitinka. Šį kart Prieš

Redaguota nario Broly

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Ka turi omeny situacijos nepilnos ? 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Sauliuxx ten gavom visi tik dėl to ,kad snaipa ore uzdarem tarp bloku kartu su tadassi

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

tai nežinau ar į šita bana verta kreipti dėmesį 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Na va šiek tiek pakoregavau anketa manau daug geriau 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Koregavimas galima sakyti po dienos? Serveryje įžeidinėjantis asmuo, šiandien turėjau su juo konfliktą, prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Labas. Kiek žinau, kad kiti administratoriai negali tau padėti pildyti anketų ar sakyti kas blogai ir tik pamatęs jų nuomones negali pulti redaguoti, tikrai yra buvę visko su tavim ir man ne kartą esi agresyviai rašęs. Nors būna, kai tikrai pagelbėji arba iššeini iš xp fermos kad kiti greičiau galėtų gauti xp čia gal ir geroji savybė.

Neutral sėkmės.

Redaguota nario zdarova123
Klaidos

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite