Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
kastutasas
2
llamamasterwow

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

2 iš 130 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 13

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Recommended Posts

Anketa

Jūsų nick žaidime: samantte

Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3702

Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17

Kiek laiko žaidžiate serveryje (pavyzdžiui, nuo 2013)?: nuo 2019m.  žiemos.

Trumpai papasakokite apie save?: Esu sąžininga, kritiškai priimanti sprendimus, paslaugi, man patinka bendradarbiauti, greitai sprendžiu iškilusias bėdas bei esu aktyvi. 

Ar esate gavę baną už cheatus? Jei taip - kada paskutinį kartą?: Ne.

Ar galite užtikrinti savo aktyvumą darbo dienomis ir savaitgaliais?: Taip.

Kokie yra jūsų lūkesčiai iš pareigų ir ką galėtumėte atnešti į komandą?: Palaikyti sąžiningumą serveryje bei padėti kitiems, kai iškyla problemų.

Ar yra tekę atlikti Chat Moderatoriaus pareigas prieš tai? Kur? Kaip sekėsi?: Nėra tekę

Jei galėtumėte tapti superherojumi, kokį pasirinktumėte? Supergirl

Pamatote chate žaidėją, kuris bando nusipirkti spawnerį iš naujoko už 500 kronų. Jūsų veiksmai?: Įspėčiau naujoką, jog tai netiesa, paaiškinčiau ir pasakyčiau tikras kainas, o bandžiųsį apgauti - užtildyčiau 60min. ir nusiųsčiau prižiūrėtojams, kad būtų nuspręsta didesnė bausmė

Žaidėjas įžeidinėja projektą, jo savininkus. Jūsų veiksmai?: Užtildau 60min. už Projekto Negerbimas, arba Administracijos Negerbimas.

Žaidėjas pasisveikina su kitais žaidėjais per /skelbti. Jūsų veiksmai?: Pasisveikinu irgi, ir daugiau nieko, nes sveikintis galima.

Ką darytumėt, jei pamatytumėte jog žaidėjas reklamuoja gėlyčių kazino? Kokie būtų jūsų veiksmai?: įspėti, kad tai yra draudžiama veikla ir reikia naudoti /cf  , jei nesutinka nustoti, užtildau 60min.  bei nufilmuoju ir nusiunčiu į ,,Žaidėjų Nusiskundimai”

Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Nes negalima tildyti be priežasties, ir jei klaustų priežasties ar teigtų, jog neteisingai užtildžiau, nusiųsčiau įrodymus. Įrodymus reikia saugoti bent 48h.

Redaguota nario samantte

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

LABAI UŽ. Viską padaro, padeda, pareiginga. Tiesiog labai geras žmogus, draugiškai bendrauja. Išsprendžia visas bėdas Efektyviai, greitai, Todėl aš už!!! :)

Redaguota nario Iranietis69

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Labas. Nu kiek tave mačiau žaidime, esi labai draugiškai energinga, bet man uzštrigo viena situacija žaidime, kartą buvo kvirčas ir ten Tavjamoce prieš kažkokį kitą žaidėją ar netgi patį mane puolė ir kaip sakant stūmė, tu pradėjai kištis ir sakyčiau, kad ne ji provokavai dar labiau stumti ant manęs bet- kaip ir sakiau gerai, energinga, linksma, būsiu Neutral- sėkmės 

Redaguota nario zdarova123
Klaidos

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 5 valandos(-ų), zdarova123 rašė:

Labas. Nu kiek tave mačiau žaidime, esi labai draugiškai energinga, bet man uzštrigo viena situacija žaidime, kartą buvo kvirčas ir ten Tavjamoce prieš kažkokį kitą žaidėją ar netgi patį mane puolė ir kaip sakant stūmė, tu pradėjai kištis ir sakyčiau, kad ne ji provokavai dar labiau stumti ant manęs bet- kaip ir sakiau gerai, energinga, linksma, būsiu Neutral- sėkmės 

Ačiū už komentarą! Niekada neprovokavau ir neprovokuosiu pravardžiavimų ar kito žmogaus įžeidimo,  tikriausiai buvo klaidingai suprasta ir sumaišyta su sarkazmu :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Pritrūko vienoje vietoje aiškumo, o viskas kaip ir gerai, 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 18 minutes(-ių), DifezzG rašė:

Pritrūko vienoje vietoje aiškumo, o viskas kaip ir gerai, 

Ačiū už komentarą! 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 17 valandos(-ų), Tvajamocius rašė:

Nu ką žinau,aš būsiu už tikrai, bet iš vienos pusės užtenka mergų į tas pareigas b###,užlildykit bahūrai..

Ačiū už komentarą!

Redaguota nario meinis

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Na servereryje nelabai tavęs matęs, bet galbūt dėl mano pačio bėdos. Norėtūsi detalesnių/aiškesnių situacijų. Šį kartą Neutralus.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 16 valandos(-ų), Broly rašė:

Na servereryje nelabai tavęs matęs, bet galbūt dėl mano pačio bėdos. Norėtūsi detalesnių/aiškesnių situacijų. Šį kartą Neutralus.

Ačiū už komentarą!

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 18 valandos(-ų), Broly rašė:

Aš tavęs irgi ilgą laiką nematęs serveryje 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Šį rytą mačiau tave serveryje, viešai chat'e pajuokei Chat Moderatorių pareigas, pridurei, kad dešimtmečiai vos ne į cm nepatenka, taip pat chat'e rašydamas, kad ir tu galėtum pateikti parodei tai, jog pildai tik pajuokos tikslais.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 2 valandos(-ų), Sauliuxx rašė:

Šį rytą mačiau tave serveryje, viešai chat'e pajuokei Chat Moderatorių pareigas, pridurei, kad dešimtmečiai vos ne į cm nepatenka, taip pat chat'e rašydamas, kad ir tu galėtum pateikti parodei tai, jog pildai tik pajuokos tikslais.

Sveikas. Ryte nebuvau serveryje, tik po pietų, galimai sumaišei žmones. Tuo labiau nebuvo panašios šnekos apie pajuokas, ir dar viešai. Man pakankamai metų yra kad suvokčiau, pildau pajuokos būdu ar ne. Juk kam gaišti savo laiką? Apie dešimtmečius irgi nebuvo jokios kalbos, ir nesikišu kas gali patekt, o kas ne. Ir pajuokos CM niekada nereiškiau. Šiandien 14-15h jaunas žmogutis parašė man į msg dėl CM, bet tik palinkėjo sėkmės ir pan. :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 12 valandos(-ų), samantte rašė:

Sveikas. Ryte nebuvau serveryje, tik po pietų, galimai sumaišei žmones. Tuo labiau nebuvo panašios šnekos apie pajuokas, ir dar viešai. Man pakankamai metų yra kad suvokčiau, pildau pajuokos būdu ar ne. Juk kam gaišti savo laiką? Apie dešimtmečius irgi nebuvo jokios kalbos, ir nesikišu kas gali patekt, o kas ne. Ir pajuokos CM niekada nereiškiau. Šiandien 14-15h jaunas žmogutis parašė man į msg dėl CM, bet tik palinkėjo sėkmės ir pan. :) 

Papildymas, susirašiau su žmogum, su kuriuo vientinteliu per pietus vakar chatinau apie CM. Tai jis rašė apie ,,dešimtmečių patekimą”, o ne aš. :) Ir jis taip pat nesityčiojo, tik ,,hypino” jį.

F6D33161-FFA7-4E2F-AE3F-49BF0B34127B.jpeg

Redaguota nario samantte

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 15 valandos(-ų), samantte rašė:

Jop, suklydau, atsiprašau.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Labas dar kartą, kaip ir rašiau praitą kartą, kad būsiu Neutral, nuomonė pasikeitė. Ji pasikeitė į gerąją pusę. Manau tikrai tiktum į šias pareigas, kaip pastebėjau iš tavo bendravimo tiek forume tiek serveryje esi tikrai draugiška, aktyvi tik galbūt nekalbi (arba bent jau man taip pasirodė)  taip pat pamačiau, kad moki priimti visus komentarus ir dar į juos atsakyti teigiamai, todėl tikrai manau kad susitvarkysi su šitomis pareigomis! 😏

Todėl noriu palinkėti tau sėkmės ir kad gavus šiąs pareigas isliktum tokia kokia esi! Sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 3 minutes(-ių), zdarova123 rašė:

Labas dar kartą, kaip ir rašiau praitą kartą, kad būsiu Neutral, nuomonė pasikeitė. Ji pasikeitė į gerąją pusę. Manau tikrai tiktum į šias pareigas, kaip pastebėjau iš tavo bendravimo tiek forume tiek serveryje esi tikrai draugiška, aktyvi tik galbūt nekalbi (arba bent jau man taip pasirodė)  taip pat pamačiau, kad moki priimti visus komentarus ir dar į juos atsakyti teigiamai, todėl tikrai manau kad susitvarkysi su šitomis pareigomis! 😏

Todėl noriu palinkėti tau sėkmės ir kad gavus šiąs pareigas isliktum tokia kokia esi! Sėkmės

Ačiū už pastebėjimus ir komentarą! :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
2020-12-17 at 21:51, zdarova123 rašė:

naras

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Tikrai prieš ! Smauglių factione tebesi turbūt tai dc kiek mačiau nemandagiai elgiesi , kad ir 17 , bet kažkaip.... nusivyliau :DDDD na neveltui smaugliuose.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite