Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
kastutasas
2
llamamasterwow

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

2 iš 130 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 13

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Recommended Posts

Prieš 34 minutes(-ių), Skeltr rašė:

Tikrai prieš ! Smauglių factione tebesi turbūt tai dc kiek mačiau nemandagiai elgiesi , kad ir 17 , bet kažkaip.... nusivyliau :DDDD na neveltui smaugliuose.

Sveikas. Ačiū už komentarą. Na, ,,smaugliuose' ' nesu, ir jų aplamai nėra :D Manau, kaid beprasmiškas komentaras, juk visiem neįtiksi, o praeities nesutarimai ir lieka praeitimi, aš tau nieko nepadariau blogo aplamai. Beje, esu kitam factione ir manau faction, kad ir  tavo vadinamieji ,,smaugliai'', tai neturi įtakos.  Be to,  nesame nei tu, nei aš visur šventuoliai gyvenime. Svarbu tai, kad elgesys ir požiūriai keičiasi, linkiu kad ir tavasis pasikeistų. Viso ko geriausio:) Ir papildau dar tai, jog šiame projekte vargu, ar žaidi, tad manau tau nedaro įtakos, kas pildo anketą i CM. O prisiminti praeitį nėra verta, juk ir tau ir man geriau, kai nesutarimai pamiršti.. :)  ir čia nėra svarbus discordo elgesys SENIAU, juk svarbu kaip dabar elgiesi tiek dc, tiek žaidime, ar ne taip? 

Redaguota nario samantte

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

sitam servui labiau reikia atgaivos, tikrai ne nauju cm :DDD. smagiausia, kad smaugliai smauglius hypina. ka zinau, kiek apie tave girdejus, liksiu neutral

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 3 minutes(-ių), Omomy rašė:

sitam servui labiau reikia atgaivos, tikrai ne nauju cm :DDD. smagiausia, kad smaugliai smauglius hypina. ka zinau, kiek apie tave girdejus, liksiu neutral

Ačiū už komentarą!

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 49 minutes(-ių), samantte rašė:

Sveikas. Ačiū už komentarą. Na, ,,smaugliuose' ' nesu, ir jų aplamai nėra :D Manau, kaid beprasmiškas komentaras, juk visiem neįtiksi, o praeities nesutarimai ir lieka praeitimi, aš tau nieko nepadariau blogo aplamai. Beje, esu kitam factione ir manau faction, kad ir  tavo vadinamieji ,,smaugliai'', tai neturi įtakos.  Be to,  nesame nei tu, nei aš visur šventuoliai gyvenime. Svarbu tai, kad elgesys ir požiūriai keičiasi, linkiu kad ir tavasis pasikeistų. Viso ko geriausio:) Ir papildau dar tai, jog šiame projekte vargu, ar žaidi, tad manau tau nedaro įtakos, kas pildo anketą i CM. O prisiminti praeitį nėra verta, juk ir tau ir man geriau, kai nesutarimai pamiršti.. :)  ir čia nėra svarbus discordo elgesys SENIAU, juk svarbu kaip dabar elgiesi tiek dc, tiek žaidime, ar ne taip? 

"vargu žaidi" na nesutikčiau su tuo ir, kad man nedaro įtakos tu čia fresh esi gan ir skubi su šitais sprendimais į cm... 4 metai čia jau žaidžiu :)

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 13 minutes(-ių), Skeltr rašė:

"vargu žaidi" na nesutikčiau su tuo ir, kad man nedaro įtakos tu čia fresh esi gan ir skubi su šitais sprendimais į cm... 4 metai čia jau žaidžiu :)

Taip, žaidžiu tik metus, bet juk nebūtina dėl to iškart atmesti. Peace :D

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 16 minutes(-ių), Skeltr rašė:

tipo,kad smaugliai neturi reikšmės, ten kai kurie ir normalūs tuose smaugliuose, vienetai, hz, nieko neginu, bet čia factionas nieko nesudaro, koks shrekas ar tomas uzpildes butu tai tada jo, jau cia didziausia problema kokia  tik galetu but, hz  nekreipk demesio ir dramu nedaryk vyras

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Prieš 1 minute, Tvajamocius rašė:

tipo,kad smaugliai neturi reikšmės, ten kai kurie ir normalūs tuose smaugliuose, vienetai, hz, nieko neginu, bet čia factionas nieko nesudaro, koks shrekas ar tomas uzpildes butu tai tada jo, jau cia didziausia problema kokia  tik galetu but, hz  nekreipk demesio ir dramu nedaryk vyras

nu bet tipo tegul nereplyina šudu jin.. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

K

Prieš 11 valandos(-ų), Skeltr rašė:

Tikrai prieš ! Smauglių factione tebesi turbūt tai dc kiek mačiau nemandagiai elgiesi , kad ir 17 , bet kažkaip.... nusivyliau :DDDD na neveltui smaugliuose.

Smaugliu nebera yra kitas fc cia tik pataisymas ir dar 1 pataisymas o ka tu turi apie amziu?

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
12/22/2020 at 08:37, Tomas369 rašė:

K

Smaugliu nebera yra kitas fc cia tik pataisymas ir dar 1 pataisymas o ka tu turi apie amziu?

Amžius tai liuks nieko nesakau apie jį tik , kad elgesys kitoks , ne toks koks turėtu būti 17 metiai merginai just sayin :S

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
2020-12-27 at 15:28, Skeltr rašė:

Amžius tai liuks nieko nesakau apie jį tik , kad elgesys kitoks , ne toks koks turėtu būti 17 metiai merginai just sayin :S

Iš kur tu žinai koks septyniolikmetės merginos elgesys turėtų būti? Ką tu apskritai žinai apie amžių... Gi tau tik 13 ar kažkas panašaus.

Serveris mirė... Laidotuvės be lavono ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
1/4/2021 at 18:26, lityovas rašė:

Iš kur tu žinai koks septyniolikmetės merginos elgesys turėtų būti? Ką tu apskritai žinai apie amžių... Gi tau tik 13 ar kažkas panašaus.

Serveris mirė... Laidotuvės be lavono ir tiek.

zinau :DDDD nereikia , kad man trylika nereiškia , kad aš kažko nesuprantu nenuvertink jaunesniu.

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite